پیکارهای تکواندو قهرمانی و انتخابی پسران استان قم برترین‌های خود را در وزن‌های مختلف دو رده سنی نونهالان و نوجوانان بخش پسران شناخت.
کد خبر: ۱۰۱۲۴۹۱
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۸ 29 November 2021

به گزارش تابناک قم، مسابقات قهرمانی نونهالان و انتخابی نوجوانان تکواندو قم در گروه پسران به میزبانی خانه تکواندو شهیدان برجعلی‌زاده قم در حالی برگزار شد که رقابت‌های رده نونهالان جنبه قهرمانی و پیکارهای رده نوجوانان جنبه انتخابی استان برای اعزام به مسابقات قهرمانی کشور را داشت.

رقابت‌های قهرمانی نونهالان و انتخابی نوجوانان پسر قم با عنوان گرامیداشت هفته بسیج و یادواره زنده‌یاد محمدرضا سلیمانی‌مطلق  دبیر فقید هیات تکواندو قم به انجام رسید و برترین‌ها در حالی معرفی شدند که در پایان رقابت‌های رده نونهالان عنوان فنی‌ترین بازیکن به محمدمنصور بشردوست تعلق گرفت.

برترین‌های رده سنی نونهالان:

وزن اول: امیررضا لطفی‌گوزلو، متین فصیحی، محمد ارسطو و محمدامین ولی‌نژاد

وزن دوم: حسین رضازاده، ابوالفضل قلندری، محمد جعفرزاده‌فیروزآبادی و عرشیا کامران‌خواه

وزن سوم: علی رازقی، محمدمهدی روحیان و سیدحسین موسوی‌نسب و حمیدرضا موثق

وزن چهارم: علی سبحانی‌راد، محمدیاسین عروجی، رضا جعفری‌زاغه و امیرعلی مرادی

وزن پنجم: امیرحسین ملکی، حسام جندقی، مهدی فرامرزی‌مقدم و امیرعلی نصرتی

وزن ششم: محمدرضا رضاپور، محمدرضا طهماسبی، محمدمجتبی شادبخش و امیرمحمد ملکی

وزن هفتم: امیرحسین عراقی، محمدعلی چراقچی، محمدمیلاد کاظمی و علیرضا دولی‌خانی

وزن هشتم: معین خواه، محمدمتین صدق و محمدعلی محمدی

وزن نهم: محمدمنصور بشردوست، هادی دهقانی، ایلیا علی‌خانی و علی کریمی‌مرام

وزن دهم: محمدعرفان عادل، امیرحسین بختیاری، محمدحسام حامدی و محمد سرآبادان

برترین‌های انتخابی رده نوجوانان:

وزن اول: محمدمعین یوسفی، محسن زارع‌مهرجردی

وزن دوم: امیررضا قاسمی‌اصل، رضا عزیزی، محمد امین نجفی

وزن سوم: مهدی نوروزی، سیدمحمدصادق داودالموسوی، ابوالفضل حافظی و علی‌اصغر حسن‌خانی

وزن چهارم: محمدصادق رشیدی، ابوالفضل محرمی، محمدصادق فتحی و علی شعبانی

وزن پنجم: محمدمهدی مرادی‌شاهد، متین هاتفی‌اکمل، علیرضا بهمنی و محمدمهدی فرمانی

وزن ششم: کیوان کاظمی، امید غلامی‌ارجنکی، محمدحسن نائیه و محمدصادق قوی‌دست

وزن هفتم: کامران کاظمی، محمد محمودی ، علی مرتضوی‌راد و ابوالفضل بدرخانی

وزن هشتم: علیرضا احمدپور، امیرحسین علیزاده‌آقکنده و معراج اسدی

وزن دهم: محمد سعادتی، امیرمهدی بابک و سیدامیرمهدی آل‌نبی

این رقابت‌ها در گروه سنی نوجوانان به منظور شناخت نفرات برتر برای حضور در مسابقات المپیاد استعدادهای برتر کشور از حساسیت و جذابیت بسیار بالایی برخوردار بود و سرانجام عنوان فنی‌ترین بازیکن این رده را محمدصادق رشیدی کسب کرد، ضمن اینکه عنوان بهترین داور به حسین سلیمانی، محمدرضا رجبی و علی حدادی‌زاده رسید.

منبع: فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار