به همت دانشگاه قم و با همکاری وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی و نیز مشارکت نهادهای دغدغه مند ملی، نخستین رویداد ملی "هجرت اشتغال آفرینی" در قم برگزار می شود.
کد خبر: ۱۰۵۴۵۵۱
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۱ - ۰۳:۱۲ 05 July 2022

به گزارش تابناک قم، بدون حضور مردم هیچ مسئله اقتصادی نمی تواند به درستی حل شود. جهش در مشارکت اقتصادی و ایجاد میلیون‌ها شغل در صورتی میسر می‌شود که فناوری اجتماعی همانگونه که در حرکت عظیم اربعین حسینی جلوه می‌کند، در عرصه اشتغال آفرینی پیشران اقتصاد کشور شود.

در سال تولید، دانش بنیان و اشتغال‌آفرین؛ دانشگاه سراسری قم با همکاری وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی و مشارکت سایر نهادها، اولین رویداد ملی هجرت اشتغال آفرینی را برگزار می‌کند. هدف این رویداد، تولید فناوری اجتماعیِ اشتغال‌آفرین در زیست بوم ملی اشتغال کشور است.

600 نفر از دانشجویان و فارغ التحصیلان، طلاب و کنشگران عرصه اشتغال‌آفرینی کشور به مدت هفت روز در جوار بارگاه نورانی حرم حضرت معصومه (س) به تجربه‌نوردی، چالش‌های طراحی کسب و کار،‌ روایت‌گری کسب‌وکار ایمانی در قالب‌هایی چون کارگاه، گفتگو، مستند، برنامه‌های نمایشی، مسابقه و ... می‌پردازند و مهیای ایجاد تجربه‌ای متفاوت در عرصه اشتغال‌آفرینی کشور می‌شوند.

استادان و راهبران این رویداد، صاحب‌نظران، اشتغال‌آفرینان و جهادگران حوزه اشتغال‌آفرینی هستند که استفاده از تجارب و ایده‌های متفاوت‌ آن‌ها، نگاهی دیگر به اشتغال‌آفرینی را ایجاد می‌کنند.

حمایت از طرح‌های اشتغال‌آفرینی برتر، تسهیل اخذ مجوزهای اشتغال‌آفرینی، گواهی معتبر دوره، تقدیر از نفرات برتر و … از امتیازات این رویداد است.

علاقمندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر تا ۱۸ تیرماه فرصت دارند تا به Muhajer.biz مراجعه کنند یا از طریق شماره فضای مجازی ۰۹۰۵۳۴۰۳۸۵۲ از این فرصت بهره مند شوند.

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار