معاون اجرایی باشگاه صبای قم:
معاون اجرایی باشگاه صبای قم با اشاره به اعلام رسمی برنامه مسابقات لیگ برتر فوتبال از سوی فدراسیون فوتبال و نبود نام صبا در این فهرست گفت: حضور تیم فوتبال صبای قم در لیگ برتر هنوز منتفی نشده و برای تعیین تکلیف وضعیت تیم پیگیر هستیم.
کد خبر: ۴۵۷۶۶۴
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۵ 11 July 2017
به گزارش تابناک قم، سید جواد خازنی افزود: ما از ابتدا، دو مساله را برای حضور تیم صبا در لیگ برتر در پیش رو داشتیم که یکی از آنها شرکت نکردن تیم نفت تهران در مسابقات و دیگری شکایت به فدراسیون فوتبال در مورد اتفاق های هفته آخر لیگ برتر بود.

وی ادامه داد: هر چند برنامه از سوی فدراسیون اعلام شده، ولی گزارش شکایت ما توسط کمیته اخلاق فدراسیون هنوز صادر نشده و از سوی دیگر مشکلات تیم نفت هم حل نشده است و هر دو گزینه هنوز برای بازگشت صبا به لیگ برتر، مطرح می باشد.

خازنی تصریح کرد: قرار شد کمیته اخلاق تا پایان هفته گزارش خود در مورد تیم فوتبال صبای قم اعلام کند، ولی درحال حاضر تکلیف تیم صبا چه در لیگ برتر و چه در لیگ دسته مشخص نیست.

وی با اشاره به از دست رفتن فرصت برای بستن تیم در صورت حضور در لیگ برتر گفت: تصمیم گیری اصلی با مدیریت کلان استان است و در صورت رفع مشکل تیم و انتخاب مدیریت باشگاه از سوی استانداری، راهکارهای خاصی اندیشیده خواهد شد.

مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور از هفته اول و مسابقات لیگ دسته یک از هفته دوم مردادماه آغاز خواهد شد.

تیم فوتبال صبای قم در لیگ برتر باشگاه های کشور به خاطر نتایج ضعیف به لیگ دسته یک سقوط کرد. مسئولان باشگاه صبا نسبت به داوری آخرین بازی این تیم مقابل استقلال خوزستان و همچنین بازی تیم سیاه جامگان و پرسپولیس تهران معترض بوده و به فدراسیون شکایت کردند که حکم آن هنوز اعلام نشده است.

بیشتر بازیکنان مطرح صبای قم از این تیم جدا شدند.
منبع: ايرنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار