شهروندان در تامین امنیت خود نقش آفرینی کنند
دادستان قم از تشکیل واحد اخذ گزارشات مردمی در دادسرای عمومی و انقلاب قم خبر داد. شهروندان می توانند در ساعات اداری به واحد اخذ گزارشات مردمی در دادسرای عمومی و انقلاب مراجعه و گزارشات خود را ارائه کنند.
کد خبر: ۴۶۰۰۹۹
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۸ 15 July 2017
به گزارش تابناک قم، مهدی کاهه دادستان قم اظهار داشت: امنیت نعمت بسیار بزرگی است که خداوند به مردم ایران به خصوص مردم شهید پرور قم هدیه داده است و این امنیت زمانی به اوج خود می‌رسد که هر شهروند در آن نقش داشته باشد.

وی اضافه کرد: از همین رو واحد اخذ گزارشات مردمی در دادسرای عمومی و انقلاب قم تشکیل شده است تا شهروندان عزیز بتوانند بدون واسطه گزارشات خود را ارائه دهند که تاکنون در زمینه‌های مختلفی از جمله دستگیری اراذل و اوباش، پاکسازی پاتوق‌ها، رسیدگی به گزارشات خانواده‌های آبرومند و... اقدامات جدی انجام شده است.

دادستان قم بیان داشت: شهروندان عزیز می‌توانند در ساعات اداری به واحد اخد گزارشات مردمی در دادسرای عمومی و انقلاب مراجه و گزارشات خود را ارائه تا بعد از بررسی و درستی آن به سرعت اقدامات لازم صورت پذیرد.

وی ادامه داد: همچنین اهالی منطقه پردیسان به دادسرای پردیسان و اهالی منطقه جمکران به دادسرای جمکران نیز می‌توانند مراجعه کنند.


برای پیوستن به کانال رسمی تابناک قم در تلگرام میتوانید از لینک های زیر استفاده نمایید:

https://telegram.me/www_tabnakqom_ir

https://telegram.me/joinchat/AAAAAEBGvgGdXHQWdwFDDA

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار