مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری قم:
مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری قم با تاکید بر اینکه اصحاب رسانه شهرداری قم را در عرصه‌های مختلف همیاری کرده‌اند، گفت: امیدواریم در آینده به برکت این همیاری‌ها بتوانیم به نتایج گسترده‌تری برسیم.
کد خبر: ۴۷۴۴۸۳
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۶:۳۳ 08 August 2017
به گزارش تابناک قم، حمیدرضا عابدی خرسند در نشست صمیمی شهردار قم با اصحاب رسانه که در سالن همایش‌های شهرداری قم برگزار شد، با اشاره به اینکه بدون همیاری، کمک و نقدهای سازنده شهرداری نمی‌توانست در عرصه پیشرفت و توسعه شهر مقدس قم گام بردارد، اظهار کرد: امیدواریم این ارتباط به صورت مستمر ادامه داشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه اصحاب رسانه شهرداری قم را در عرصه‌های مختلف همیاری کرده‌اند، اضافه کرد: امیدواریم در آینده به برکت این همیاری‌ها بتوانیم به نتایج گسترده‌تری برسیم.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری قم از فعالیت مطلوب تیم رسانه‌ای شهرداری یاد کرد و گفت: شهرداری قم سعی کرده است تا به میزان توان خود از فعالیت اصحاب رسانه حمایت کند.

وی با تاکید بر اینکه اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری قم شکایتی از رسانه ذاکر نیوز نداشته است، عنوان کرد: یکی از مدیران شکایتی از کارمند شهرداری داشته چرا که این فرد اطلاعاتی غلط را انتشار داده است، شهرداری شکایت رسمی از فردی نداشته و تا زمانی که بنده در این مجموعه حضور داشته باشم شاهد این مسئله نخواهیم بود و این مورد خاص نیز رفع می‌شود.
منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار