دادستان قم خبر داد؛
دادستان قم گفت: در راستای پایدار سازی امنیت حاصله و نظارت مستقیم و بی‌واسطه حوزه دادستانی، فعالیت‌های تیم گشت ویژه بانوان دادستانی قم افزایش یافت.
کد خبر: ۴۷۵۷۶۷
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۲ 09 August 2017
به گزارش تابناک قم، مهدی کاهه اظهار داشت: تیم گشت ویژه بانوان دادستانی قم از اماکن مخصوص بانوان از جمله آتلیه‌ها، استخرها و سالن‌های ورزشی زنانه و آرایشگاه‌ها و... بازدید به عمل آورده که مدیریت هر قسمت به یکی از قضات خانم واگذار شده است.

وی اضافه کرد: این تیم تاکنون طی چند مرحله با همکاری اداره اماکن از بیش از ۴۵ آرایشگاه و ۱۰ استخر بازدید به عمل آورده که به هر یک از این اماکن در خصوص مشکلات و تخلفات مربوطه تذکرات قانونی با تعیین مدت زمان اصلاح آن داده شده که در صورت اصلاح نکردن امور مذکور برخورد قانونی و قضایی با آن‌ها صورت می‌پذیرد.

طرح نظارت و بهبود عملکرد اماکن بهداشتی و درمانی

دادستان قم همچنین اعلام کرد: یکی از حوزه‌های ضروری امنیت بهداشت و درمان است که حوزه دادستانی با مدیریت مستقیم معاون دادستان طرح نظارت، اصلاح و بهبود عملکرد مراکز بهداشتی و درمانی را آغاز کرد.

وی افزود: این طرح با بازدید معاون دادستان از چند بیمارستان اصلی سطح شهر آغاز شد و به ترتیب از دیگر مراکز بهداشتی بازدید به عمل خواهد آمد.

کاهه در پایان اظهار داشت: همچنین مردم شریف قم می‌توانند نظرات و پیشنهادات و مشکلات عمومی مربوطه را به حوزه دادستانی گزارش دهند تا برای رفع مشکلات اقدامات لازم انجام شود.
منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار