رئیس اداره پیش ‌بینی هواشناسی قم:
رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره ‌‌کل هواشناسی استان قم گفت: امروز کمترین و بیشترین دمای استان 19 درجه و 41 درجه است، اما فردا حداقل و حداکثر دمای قم به 20 درجه و 39 درجه می‌رسد.
کد خبر: ۴۷۶۰۹۰
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۱ 10 August 2017
به گزارش تابناک قم، محمد رضا قاضی با اشاره به وضعیت آب و هوای استان قم طی روزهای آینده اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف در برخی از ساعات همراه با وزش باد است، امروز جهت وزش باد در قم شمال غربی و با حداکثر سرعتی بین 30 تا 45 کیلومتر بر ساعت است.

وی ادامه داد: امروز کمترین و بیشترین دمای استان قم 19 درجه و 41 درجه است، اما فردا حداقل و حداکثر دمای استان به 20 درجه و 39 درجه می‌رسد.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره ‌‌کل هواشناسی استان قم افزود: فردا آب و هوای استان صاف و در برخی از ساعات همراه با وزش باد است، در آن روز جهت وزش باد در قم شمال غربی و با حداکثر سرعتی بین 30 تا 45 کیلومتر بر ساعت است.

قاضی با اشاره به وضعیت دمای استان قم طی روزهای آتی اظهار کرد: در روز شنبه هفته آینده کمترین و بیشترین دمای استان 20 درجه و 40 درجه است، طی روزهای آتی دمای قم تقریبا ثابت است و نوسان کمی دارد.

وی ادامه داد: در روز شنبه هفته آینده آب و هوای استان قم صاف و گاهی همراه با وزش باد است، در آن روز جهت وزش باد در استان شمال غربی و با حداکثر سرعتی بین 25 تا 40 کیلومتر بر ساعت است.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره ‌‌کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه شکوهیه با 21 درجه و منطقه کوه سفید با 42 درجه بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 21 درجه و 41 درجه بود. 
منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار