رئیس اداره پیش ‌بینی هواشناسی قم مطرح کرد
رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: روند کاهش دما در مناطق مختلف استان طی روزهای آینده ادامه دارد.
کد خبر: ۵۲۲۲۱۹
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۰۵:۱۲ 11 November 2017
به گزارش تابناک قم، محمدرضا قاضی با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد است، امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعتی بین 20 تا 35 کیلومتر بر ساعت است.

وی ادامه داد: حداقل و حداکثر دمای استان قم به ترتیب 7 درجه و 25 درجه است، اما فردا کمترین و بیشترین دمای استان قم به ترتیب به 6 درجه و 24 درجه خواهد رسید.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: آب و هوای استان فردا کمی تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد است، فردا جهت وزش باد در قم غربی و با حداکثر سرعتی بین 20 تا 35 کیلومتر بر ساعت است.

قاضی با اشاره به وضعیت دمای قم طی روزهای آتی اظهار کرد: روز یکشنبه هفته آینده آب و هوای استان کمی ابری و در برخی از ساعات همراه با افزایش ابر و وزش باد نسبتا شدید و گرد و خاک و در ارتفاعات با بارش پراکنده خواهد بود، در آن روز کمترین و بیشترین دمای قم به ترتیب 4 درجه و 23 درجه است.

وی ادامه داد: در روز جمعه جهت وزش باد در استان قم غربی و با حداکثر سرعتی بین 40 تا 55 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان به ترتیب شهر قم با 7 درجه و منطقه جمکران با 27 درجه بوده است.

قاضی در پایان خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 7 درجه و 25 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 25 کیلومتر بر ساعت با جهت شرقی در این شهر بودیم.
منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار