ويژه دهه پاياني ماه صفر
مديركل امور تبليغي دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم از اعزام هزار و 500 نفر مبلغ به سراسر كشور ويژه دهه پاياني ماه صفر خبر داد.
کد خبر: ۵۲۲۷۴۷
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۶ 12 November 2017
به گزارش تابناک قم، حجت‌الاسلام یحیی کمال با بیان اینکه دفتر تبلیغات اسلامی در دهه پایانی صفر به اعزام مبلغان به سراسر کشور اقدام کرده است اظهار کرد: تاکنون بیش از هزار و 100 نفر از قم و با احتساب شعب بیش از هزار و 500 نفر مبلغ به سراسر کشور اعزام شدند.

وی خاطرنشان کرد: اعزام‌ها به سمت تخصصی شدن در حال حرکت است بر همین اساس ویژه دهه پایانی صفر مبلغان خاص با رتبه‌های بالاتر اعزام شدند.

مدیرکل امور تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از اعزام مبلغان ویژه دهه پایانی ماه صفر از 17 تا 28 آبان خبر داد و افزود: مبلغان به بحث اربعین، حوادث کربلا، اسارت خاندان امام حسین(ع)، سیره و تاریخ اهل بیت(ع)، سبک زندگی اسلامی و ولایت فقیه و توجه به اصول مترقی این اصل، وحدت اسلامی و تأکید بر راهکارهای دینی پیشگیری از آسیب اجتماعی می‌پردازند.

وی خاطرنشان کرد: بخش اصلی برنامه‌های مبلغان برگزاری سنتی عزاداری امام حسین(ع) و دهه آخر صفر در مساجد و حسینیه‌ها است.

کمال با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در زمینه بحران جمعیت گفت: نشست‌هایی طی یک یا دو ماه اخیر در زمینه موضوع جمعیت برگزار و محتواها و مقالاتی در زمینه جمعیت تولید شده بنابراین مبلغان این آمادگی دارند این آسیب جدید را هشدار دهند و مردم را نسبت به آسیب‌های آینده بحران جمعیت آگاه کنند.

وی یادآور شد: مبلغان اعزامی در زمینه تبلیغ دانش‌آموزی نیز دارای مهارت هستند و دوره‌های کلاس داری و مهارت کودک و نوجوان برای آنها برگزار شده است.
منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار