رئیس اداره پیش ‌بینی هواشناسی قم:
رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی کمترین دما در استان به یک درجه سانتیگراد خواهد رسید.
کد خبر: ۵۲۴۶۸۰
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۳ 14 November 2017
به گزارش تابناک قم، محمدرضا قاضی با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد است، امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعتی بین 20 تا 35 کیلومتر بر ساعت است.

وی ادامه داد: امروز حداقل و حداکثر دمای استان قم به ترتیب 1 درجه و 21 درجه است، اما فردا کمترین و بیشترین دمای استان قم به ترتیب به 2 درجه و 21 درجه خواهد رسید.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: آب و هوای استان فردا صاف گاهی همراه با وزش باد است، فردا جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعتی بین 15 تا 30 کیلومتر بر ساعت است.

قاضی با اشاره به وضعیت دمای قم طی روزهای آتی اظهار کرد: روز پنجشنبه آب و هوای استان صاف گاهی همراه با وزش باد خواهد بود، در آن روز کمترین و بیشترین دمای قم به ترتیب 2 درجه و 20 درجه است.

وی ادامه داد: در روز پنجشنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر سرعتی بین 15 تا 30 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان به ترتیب شهر قم با یک درجه و منطقه جمکران با 25 درجه بود.

قاضی در پایان خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب یک درجه و 23 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 29 کیلومتر بر ساعت با جهت شمال غربی در این شهر بودیم.
منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار