معاون اداره کل ورزش و جوانان قم از آغاز ثبت نام برای ریاست هیئت‌های ژیمناستیک، موتورسواری و اتومبیلرانی خبر داد.
کد خبر: ۵۴۹۸۶۱
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۱ 09 January 2018

به گزارش تابناک قم، روح الله رمضانی اظهار داشت: وضعیت ریاست چند هیئت ورزشی استان قم در حال تعیین تکلیف است و تعدادی از هیئت‌های ورزشی استان قم به دلیل کناره گیری روسا یا پایان زمان قانونی ریاست رئیس قبلی، در حال حاضر به صورت سرپرستی اداره می‌شوند که انتخابات ریاست آن‌ها به زودی برگزار می‌شود.

وی افزود: فراخوان نام نویسی متقاضیان ریاست هیئت‌های ورزشی اسکیت و ورزش‌های پهلوانی و زورخانه‌ای استان قم انجام شد و اکنون ثبت نام از متقاضیان ریاست هیئت ژیمناستیک استان قم و نیز هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان قم نیز آغاز شده است.

معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان قم گفت: ثبت نام از متقاضیان تا ۲۵ دی ماه ادامه دارد و پس از احراز صلاحیت، مجامع انتخاباتی با حضور رئیس هر فدراسیون و اعضای مجمع انتخاباتی برگزار می‌شود و نامزدی که بیشترین رأی را از آن خود کند به مدت ۴ سال عهده دار مسئولیت ریاست هیئت مربوطه خواهد شد.

رمضانی در بخش دیگری از اظهارات خود بیان داشت: بازرسی از وضعیت اماکن و باشگاه‌های ورزشی در دستور کار اداره کل ورزش و جوانان قم قرار گرفته و بر اساس طرحی، بازرسی‌های مشترک از اماکن ورزشی توسط بازرسان اداره کل ورزش و جوانان و هیئت پزشکی ورزشی استان قم به انجام خواهد رسید.

وی عنوان کرد: اماکن ورزشی به صورت تخصصی و از تمامی جهات مورد بازرسی قرار خواهد گفت و با باشگاه‌داران برای رفع نواقص، زمان مقتضی برای مرتفع کردن آنها داده خواهد شد و با متخلفین اماکن ورزشی در مباحث بهداشت و امنیت برخورد قانونی می‌شود.

معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان قم تصریح کرد: خروجی کلیه این بازرسی‌ها در پایان سال جاری از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان مورد بررسی کارشناسی قرار خواهد گرفت و نتیجه آن در اسرع وقت از درگاه‌های مختلف به اطلاع مردم و ورزش دوستان خواهد رسید.

منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار