تهیه کننده برنامه سمت خدا:
تهیه کننده برنامه سمت خدا گفت: امروز دیگر همانند گذشته نیست که صدای روحانیون فقط از صدا و سیما به گوش مردم برسد؛ بلکه با توجه به رسانه‌های گوناگونی که غیر از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران وجود دارد، هر روحانی می‌تواند برای خود رسانه باشد و از علم و دانش خود، تولیدات مناسبی برای فضای مجازی گوناگون داشته باشد.
کد خبر: ۵۵۱۴۰۳
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۴ 13 January 2018

به گزارش تابناک قم، سید عبدالمجید رکنی در پاسخ به این سؤال که به نظر شما طلاب جوان برای ورود در رسانه چه کارهایی باید انجام دهند، اظهار داشت: واقعاً عرصه تبلیغ دین در رسانه با عرصه تبلیغ ماکارونی متفاوت بوده و نیازمند به اخلاص است و باید دغدغه ذاتی شخص روحانی باشد.

رکنی ابراز داشت: امروز دیگر همانند گذشته نیست که صدای روحانیون فقط از صدا و سیما به گوش مردم برسد؛ بلکه با توجه به رسانه‌های گوناگونی که غیر از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران وجود دارد، هر روحانی می‌تواند برای خود رسانه باشد و از علم و دانش خود، تولیدات مناسبی برای فضای مجازی گوناگون موجود داشته باشد.

تهیه کننده برنامه سمت خدا در پایان خاطرنشان ساخت: هیچ طلبه ای منتظر صدا و سیما نباشد؛ بلکه باید با ابزارهای جدید، خود او رسانه بوده و خدمات دهد.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار