رئیس اداره پیش بینی هواشناسی قم خبر داد
رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: امروز و فردا سرعت وزش باد در استان بین 20 تا 35 کیلومتر بر ساعت است.
کد خبر: ۵۵۱۷۱۳
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۰۳:۱۲ 14 January 2018

به گزارش تابناک قم، محمدرضا قاضی با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد است، امروز جهت وزش باد در قم شمالی و با حداکثر سرعتی بین 20 تا 35 کیلومتر بر ساعت است.

وی ادامه داد: امروز حداقل و حداکثر دمای استان قم به ترتیب منفی چهار درجه و 20 درجه است، اما فردا کمترین و بیشترین دمای استان قم به ترتیب به منفی یک درجه و 18 درجه خواهد رسید.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: آب و هوای استان فردا صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد است، فردا جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعتی بین 20 تا 35 کیلومتر بر ساعت است.

قاضی با اشاره به وضعیت دمای قم طی روزهای آتی اظهار کرد: روز دوشنبه آب و هوای استان صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد خواهد بود، در آن روز کمترین و بیشترین دمای قم به ترتیب منفی یک درجه و 19 درجه است.

وی ادامه داد: در روز دوشنبه جهت وزش باد در استان قم شمال غربی و با حداکثر سرعتی بین 25 تا 40 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان به ترتیب شهر قم با منفی چهار درجه و منطقه سلفچگان با 18 درجه بود.

قاضی در پایان خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب منفی چهار درجه و 17 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 22 کیلومتر بر ساعت با جهت غربی در این شهر بودیم.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار