نائب رئیس هیات جودوی قم با اشاره به برگزاری مسابقات جودوی بانوان جام حضرت فاطمه معصومه (س) گفت: این مسابقات روز جمعه با حضور 300 وزرشکار در قالب 22 تیم و با حضور سرمربی تیم ملی در قم آغاز و شب گذشته با قهرمانی تیم همدان به کار خود پایان داد.
کد خبر: ۵۶۴۴۹۱
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۱:۵۰ 11 February 2018

به گزارش تابناک قم، سیما شاهزاده حمزه خاطرنشان کرد: در این مسابقات تیم همدان با کسب 2 عنوان طلا، سه نقره و چهار برنز اول، لرستان با 1 طلا ، سه نقره و 2 برنز دوم و مازندران نیز با کسب 1مدال طلا، یک نقره و یک برنز نیز سوم شدند.

وی با اشاره به نفرات برتر این رقابت ها نیز گفت: در وزن 48- کیلوگرم فاطمه رشیدی(لرستان)، شیوا جهانگیری(همدان) و پریسا شهجردی(مرکزی) و نسرین محمدصالح (اصفهان)، وزن 52- کیلوگرم محدثه حسینی (خراسان رضوی)، فاطمه کمالپور (لرستان)، رقیه خدابنده لو (همدان) و سما کرمعلی (همدان)، وزن 57- کیلوگرم مبینا عزیزی (همدان)، معصومه جعفری (لرستان)، یگانه بولاغی (سمنان) و صدف بیرانوند (لرستان)، وزن63- کیلوگرم زهرا نادری (چهارمحال و بختیاری)، مائده وفایی (همدان) و سوفیه زیدآبادی (کرمان) و محیا اکبری (خراسان رضوی) به ترتیب اول تا سوم شدند.

وی بیان داشت: در وزن70- کیلوگرم نیز مریم بربط (همدان)، زهرا خانیاف (همدان) و فاطمه محمدشیخ (گیلان) و زینب جلالوند (همدان)، وزن 78- کیلوگرم دنیا آقایی (سمنان)، لیلا چغلوند (لرستان) و . مارال مردانی (لرستان) و کبری برناسی(مازندران)، وزن 78+ کیلوگرم فاطمه برمکی (مازندران)، فاطمه شاهسوندی (مازندران) و سارا آقایی (خراسان رضوی) و فرزانه احدی راد(همدان) حائز رتبه اول تا سوم شدند.

وی ادامه داد: در این مسابقه تمام ملی پوشان تیم ملی جودی بانوان ایران نیز حضور داشته و سرمربی تیم ملی علاوه بر رصد ملی پوشان سایر بازیکنان را برای دعوت به تیم ملی نیز زیر نظر داشته است.

شاهزاده حمزه خاطرنشان کرد: ممکن است بازیکنی مدال کسب نکرده باشد ولی از سوی سرمربی تیم ملی دعوت شده باشد.

وی ادامه داد: افراد دعوت شده به تیم ملی کشورمان سال آینده باید در مسابقات آسیایی جاکارتا شرکت کنند.

این مسابقات تحت عنوان جایزه بزرگ جودو بانوان کشور جام حضرت معصومه (س) گرامیداشت دو شهید جودوکار شهید مهدی زین الدین و شهید مدافع حرم ابراهیم‌عشریه در سالن ورزشی دانشگاه قم برگزار شد.

منبع: ايرنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار