رئیس اداره پیش ‌بینی هواشناسی قم:
رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی حداکثر دمای استان به 41 درجه خواهد رسید.
کد خبر: ۶۱۵۹۳۴
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۰ 06 June 2018

به گزارش تابناک قم،محمدرضا قاضی با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف از بعد از ظهر افزایش موقت ابر و وزش باد نسبتا شدید و گرد و خاک، در ارتفاعات رگبار پراکنده است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 20 درجه و 41 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم غربی و با حداکثر سرعت 55 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شمال غربی و با حداکثر سرعت 50 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، فردا حداقل و حداکثر دما در قم 20 درجه و 41 درجه است، فردا آب و هوای استان صاف تا کمی ابری در برخی ساعات وزش باد نسبتا شدید و گرد و خاک محلی است.

قاضی با بیان اینکه در روز جمعه آسمان استان قم صاف تا کمی ابری است، گفت: در آن روز در برخی ساعات شاهد وزش باد در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد در روز جمعه جهت وزش باد در استان قم شمال شرقی و با حداکثر سرعت 45 کیلومتر بر ساعت است، در آن روز حداقل و حداکثر دمای استان 20 درجه و 39 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 20 درجه و 39 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 45 کیلومتر بر ساعت با جهت شمال شرقی در این شهر بودیم.

قاضی در پایان خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با 18 درجه و منطقه کوه سفید با 41 درجه بود.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار