آیت الله سعیدی:
تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) با صدور پیامی، ضمن دعوت از همه مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس، گفت: ملت انقلابی ایران همواره از حقوق مظلومان فلسطین حمایت کرده است.
کد خبر: ۶۱۶۳۱۶
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۴:۴۷ 08 June 2018

به گزارش تابناک قم، متن پیام آیت‌الله سید محمد سعیدی به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس بدین شرح می‌باشد:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

روز قدس روز اسلام است، نماد وحدت جهان اسلام و نقطه عزت و کرامت است که نهال آن توسط بنیان‌گذار نظام جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی رضوان‌الله تعالی علیه کاشته شد و بصیرت مردم انقلابی ایران و آزادی خواهان جهان آن را رشد و پرورش داده است.

گرامیداشت این روز، ضرورتی دینی، عقلی و سیاسی است که در تارک و سپهر تاریخ جهان اسلام یادمان بیداری، آزادی‌خواهی، مقاومت و هویت طلبی امتی است که با سلاح ایمان و استعانت از خداوند قادر متعال، در برابر استکبار و رژیم منحوس صهیونیستی به رهبری آمریکای جنایتکار و انگلیس تبهکار ایستاده‌اند.

ملت انقلابی ایران اسلامی همواره ثابت کرده‌اند که از حقوق به‌حق ملت مظلوم فلسطین حمایت کرده و اسرائیل، این غده سرطانی و غاصب کودک کش را محکوم و به زباله‌دان تاریخ خواهد فرستاد.

در شرایط حساس امروز که استکبار جهانی در روسیاهی هر چه بیشتر، پا را فراتر نهاده و در راستای مشروعیت بخشی به رژیم نامشروع اسرائیل، سفارت‌خانه‌های خود در این سرزمین اشغالی را به قبله‌گاه نخست مسلمانان برده و تلاش می‌کند فریاد آزادی‌خواه فلسطینیان را با گلوله پاسخ دهد و مردم مظلوم این سرزمین اسلامی را به خاک و خون بکشد.

از همه اقشار مردم می‌خواهم با حضور پرشور و کوبنده و تحسین‌برانگیز خود در راهپیمایی روز جهانی قدس، همانند سال‌های گذشته و به فرموده مقام معظم رهبری مدظله‌العالی «قوی‌تر و پرشورتر از سال‌های گذشته»، ضمن نشان دادن اقتدار و عظمت همیشگی جمهوری اسلامی ایران، حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین به جهانیان نشان دهند و مشت محکمی بر دهان رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی بزنند.

منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار