در جلسه بحث و بررسی لایحه FATF صورت گرفت
در جلسه مشترک نمایندگان مردم قم در مجلس با اعضای جامعه مدرسین، مقرر شد رئیس مجلس شورای اسلامی اقدامات لازم برای رفع نگرانی‌های مطرح شده از سوی مردم و اعضای جامعه مدرسین در خصوص لایحه FATF را به انجام رساند.
کد خبر: ۶۱۷۴۵۱
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۲ 10 June 2018

 

به گزارش تابناک قم، جلسه ویژه‌ای با حضور علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی درباره بررسی لایحه FATF در دفتر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برگزار شد.

در این جلسه که به ریاست آیت الله محمد یزدی، رئیس شورای عالی جامعه مدرسین و با حضور علی لاریجانی‌، حجت‌الاسلام والمسلمین ذوالنوری و امیر آبادی فراهانی نمایندگان مردم قم در مجلس شورای اسلامی و جمعی از اعضای جامعه مدرسین برگزار شد، موضوع لایحه الحاق ایران به کنوانسیون بین‌المللی مقابله با تامین مالی تروریسم معروف به FATF مورد بحث، بررسی و نقد و نظر قرار گرفت.

در ابتدای این جلسه رئیس مجلس توضیحاتی در ارتباط با پیوستن ایران به این کنوانسیون مطرح کرد سپس اعضای جامعه مدرسین در فضایی صمیمانه به طرح برخی دغدغه‌ها و نگرانی‌های خود و جامعه نسبت به این لایحه و پیوستن به کنوانسیون مذکور پرداختند.

در پایان جلسه پس از بحث و تبادل نظر کارشناسانه و طرح دیدگاه‌های مختلف مقرر شد رئیس مجلس شورای اسلامی اقدامات لازم برای رفع نگرانی‌های مطرح شده را به انجام رساند.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار