مديرعامل سازمان توسعه و عمران خبر داد
مديرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداري قم از تراش، ترميم و روكش آسفالت از رمپ بلوار نواب صفوی تا پل رضوي خبر داد.
کد خبر: ۶۱۸۹۵۲
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۶ 14 June 2018

به گزارش تابناک قم، محمدتقی نادعلی با بیان اینکه عملیات اجرایی بلوار زائر در قالب دو بخش پیمان اجرا می‌شود، اظهار کرد: بخشی از این پیمان از پل انقلاب در محدوده منطقه چهار تا شرکت شهاب گاز سوز به طول چهار کیلومتر است که فاز اول آن هزار و 800 متر بود.

مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم خاطرنشان کرد: جدول‌گذاری، زیرسازی و آسفالت این پروژه شهری سال 96 به اتمام رسید و 4 هزار و 500 تن آسفالت در دو باند انجام و مسیربازگشایی شد.

نادعلی با اشاره به فاز دوم از شهاب گاز سوز تا بیمارستان امام رضا(ع)، گفت: این بخش به طول 2 هزار و 200 متر در حال انجام است که سعی می‌شود تا پایان امسال به پایان برسد.

وی خاطرنشان کرد: بحث روکش آسفالت از رمپ نواب صفوی تا پل رضوی نیز در حال انجام است که برای تراش، ترمیم و روکش آسفالت بلوار زائر است که تا یک ماه آینده به اتمام می‌رسد.

مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم عنوان کرد: این پروژه در پشتیبانی ترافیکی بلوار غدیر مؤثر است و به موازات بلوار غدیر برای دسترسی آسان به پردیسان و بیمارستان امام رضا(ع) نقش‌آفرینی می‌کند و بخش دیگر برای بحث آرام‌سازی و نگهداری مسیر پیگیری می‌شود.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار