هواشناسی قم خبر داد؛
حداکثر دمای استان طی روزهای آتی به 41 درجه خواهد رسید. براساس پیش بینی امروز جهت وزش باد در استان شمال غربی و با حداکثر سرعت 40 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، امروز حداقل و حداکثر دما در قم 22 درجه و 41 درجه است.
کد خبر: ۶۲۰۱۷۹
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۳:۵۸ 18 June 2018

به گزارش تابناک قم، محمدرضا قاضی با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز جهت وزش باد در استان شمال غربی و با حداکثر سرعت 40 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، حداقل و حداکثر دما در قم 22 درجه و 41 درجه است. فردا آب و هوای استان صاف در برخی ساعات همراه با وزش باد است.

قاضی با بیان اینکه در روز سه شنبه آسمان استان قم صاف و گاهی همراه با وزش باد است، گفت: در آن روز در اواخر شاهد افزایش و گرد و خاک در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز سه شنبه جهت وزش باد در استان قم شمال شرقی و با حداکثر سرعت 55 کیلومتر بر ساعت است، در آن روز حداقل و حداکثر دمای استان 22 درجه و 41 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 23 درجه و 39 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 43 کیلومتر بر ساعت با جهت شرقی در این شهر بودیم.

قاضی در پایان خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با 19 درجه و منطقه جمکران با 39 درجه بود.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار