در شورای اداری استان قم صورت گرفت
استاندار قم از شرکت آب و فاضلاب استان در راستای مشارکت در طرح‌های مدیریت پیک بار برق در تابستان سال گذشته و اقدامات سال جاری تقدیر کرد.
کد خبر: ۶۲۷۵۵۹
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۲ 07 July 2018

به گزارش تابناک قم، استاندار قم در جلسه شورای اداری استان با اهدا لوح سپاسی به دکتر صادق پور از مشارکت و تعامل شرکت آب و فاضلاب استان در طرح‌های مدیریت پیک بار برق در تابستان سال گذشته قدردانی کرد.

مهندس سیدمهدی صادقی در این لوح سپاس آورده است: با عنایت به اهمیت مدیریت مصرف انرژی به منظور مقابله با کمبودها و ارتقا بهره‌وری در این حوزه، بدین وسیله از مشارکت و تعامل ارزنده جنابعالی و همکاران در زمینه کمک به اجرای شایسته طرح مدیریت پیک بار تابستان سال 96 و نیز اعلام آمادگی مجدد برای همکاری با شرکت توزیع برق استان قم برای تابستان امسال، تشکر و قدردانی می کنم.

استاندار قم در پایان این لوح سپاس تاکید کرده است: امید است با استعانت از درگاه خداوند متعال، همواره در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و حفظ و صیانت از منابع و سرمایه‌های ملی موفق و سربلند باشید.

همچنین رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع برق استان قم ضمن قدردانی از تلاش‌های مدیرعامل و کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان در راستای مشارکت در طرح‌های مدیریت پیک بار در تابستان سال گذشته تقدیر کرده و لوح سپاسی را به دلیل همکاری‌های بسیار خوب مهندس حسنی رئیس گروه انرژی و سیستم‌های تله‌متری و کنترل از راه دور شرکت به وی اهدا کرد.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار