رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی قم:
رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: حداکثر دمای استان طی روزهای آتی به 43 درجه خواهد رسید.
کد خبر: ۶۲۹۲۱۳
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۱ 11 July 2018

به گزارش تابناک قم،محمدرضا قاضی با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف تا کمی ابری ، همراه با وزش باد نسبتا شدید و گردوخاک است.

وی با بیان اینکه امروز حداکثر دمای قم 43 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت 55 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت 50 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، فردا حداقل و حداکثر دما در قم 24 درجه و 42 درجه است، فردا آب و هوای استان صاف، در برخی ساعات وزش باد نسبتا شدید و گردوغبار است.

قاضی با بیان اینکه در روز جمعه آسمان استان قم صاف است، گفت: در آن روز در برخی ساعات شاهد وزش باد نسبتا شدید و گردوغبار در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز جمعه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر سرعت 50 کیلومتر بر ساعت است، در آن روز حداقل و حداکثر دمای استان 24 درجه و 43 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم در پایان خاطرنشان کرد: هرچند امروز و فردا کمی از شدت گرما کاسته می‌شود‌، اما گرمای هوا تا اواخر هفته آینده در استان ماندگار خواهد بود.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار