تیم والیبال افق، نماینده قم در لیگ دسته اول والیبال مردان کشور حریفان خود را در این مسابقات شناخت.
کد خبر: ۶۷۵۳۲۵
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۷ - ۰۳:۱۵ 02 November 2018

 

به گزارش تابناک قم، فصل جدید لیگ دسته اول والیبال مردان کشور از اواخر آبان آغاز می‌شود و فدراسیون والیبال این رقابت‌ها را با ساختار و شمایل جدید برگزار می‌کند و همانند سال‌های گذشته، قم در این رقابت‌ها صاحب نماینده است.

تیم والیبال افق قم، امسال به نمایندگی از استان قم در لیگ دسته اول به میدان می‌رود و تیم‌های مقاومت تهران، شهدای رامسر، شهرداری کرج و ملوان حریفان افق هستند که تیم‌ها به صورت رفت و برگشت در مرحله گروهی با هم دیدار می‌کنند.

این مسابقات در فرمت جدید، در چهار گروه برگزار می‌شود به طوری که مرحله اول مسابقات به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود و تیم‌های پنجم و ششم حذف می‌شوند تا چهار تیم برتر هر گروه به مرحله بعدی صعود کنند.

تیم‌های اول تا چهارم گروه‌های یک و دو و گروه‌های سه و چهار به صورت ضربدری با یکدیگر رقابت می‌کنند و در نهایت ۴ تیم برتر به صورت متمرکز مرحله نهایی را برگزار می‌کنند و دو تیم راهی لیگ برتر خواهند شد و تیم افق قم برای صعود از گروه ۵ تیمی خود برای بقا نباید پنجم شود.

تیم کریمه قم در ۲ سال اخیر نماینده استان قم در لیگ دسته اول کشور بوده است که امسال به دلیل مشکلات مالی از حضور در این مسابقات کناره گیری کرده است و باشگاه افق جانشین کریمه در این رقابت‌ها شده است.

منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار