رئیس اداره پیش بینی هواشناسی قم خبر داد
رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی شاهد وزش باد با حداکثر 40 کیلومتر بر ساعت در استان خواهیم بود.
کد خبر: ۶۷۶۳۷۶
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۸ 05 November 2018

به گزارش تابناک قم، محمدرضا قاضی با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان نیمه ابری تا ابری در برخی از ساعات همراه با وزش باد است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم پنج درجه و 13 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت 40 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شمال شرقی و با حداکثر سرعت 40 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، فردا حداقل و حداکثر دما در قم هفت درجه و 16 درجه است، فردا آب و هوای استان نیمه ابری تا ابری در برخی از ساعات همراه با وزش باد و بارش خفیف باران است.

قاضی با بیان اینکه در روز سه شنبه آسمان استان قم نیمه ابری تا ابری است، گفت: در آن روز در برخی از ساعات شاهد وزش باد همراه با بارش باران در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز سه شنبه جهت وزش باد در استان قم شمال غربی و با حداکثر 40 کیلومتر بر ساعت است، در آن روز حداقل و حداکثر دمای استان هفت درجه و 13 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب پنج درجه و 18 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 32 کیلومتر بر ساعت با جهت شمال شرقی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با چهار درجه و منطقه فدک با 19 درجه بود.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار