رئیس اداره پیش ‌بینی هواشناسی قم:
رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: حداکثر دما در نقاط مختلف استان طی روزهای آتی 18 درجه خواهد بود.
کد خبر: ۶۸۵۵۱۲
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۱:۵۴ 30 November 2018

به گزارش تابناک قم، محمدرضا قاضی با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف به تدریج افزایش موقت ابر و گاهی همراه با وزش باد است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم دو درجه و 18 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت 30 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، فردا حداقل و حداکثر دما در قم دو درجه و 18 درجه است، فردا آب و هوای استان کمی تا قسمتی ابری و در برخی از ساعات همراه با وزش باد است.

قاضی با بیان اینکه در روز جمعه آسمان استان قم نیمه ابری ابری است، گفت: در این روز گاهی شاهد وزش باد در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز شنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر 35 کیلومتر بر ساعت است، در آن روز حداقل و حداکثر دمای استان سه درجه و 16 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب دو درجه و 18 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 18 کیلومتر بر ساعت با جهت غربی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب شهر قم با دو درجه و منطقه کوشک نصرت با 18 درجه بود.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار