رئیس اداره پیش ‌بینی هواشناسی قم:
رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: حداکثر دما در نقاط مختلف استان طی روزهای آتی به 18 درجه خواهد رسید.
کد خبر: ۶۸۶۷۳۲
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۶ 04 December 2018

به گزارش تابناک قم، محمدرضا قاضی با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان قسمتی ابری در برخی ساعات همراه با افزایش ابر و وزش باد است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم چهار درجه و 17 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، فردا حداقل و حداکثر دما در قم چهار درجه و 18 درجه است، فردا آب و هوای استان قسمتی ابری در برخی ساعات افزایش ابر و وزش باد است.

قاضی با بیان اینکه در روز چهارشنبه آسمان استان قم قسمتی ابری است، گفت: در این روز در برخی از ساعات شاهد افزایش ابر و وزش باد در استان خواهیم بود..

وی ادامه داد: در روز چهارشنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر 35 کیلومتر بر ساعت است و حداقل و حداکثر دمای استان سه درجه و 17 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب چهار درجه و 19 درجه بود.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب شهر قم با چهار درجه و منطقه کوه سفید با 20 درجه بود.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار