رئیس اداره پیش ‌بینی هواشناسی قم خبر داد
رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی شاهد بارش باران و در ارتفاعات شاهد برف در استان خواهیم بود.
کد خبر: ۶۸۷۵۲۸
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۶ 06 December 2018

به گزارش تابناک قم، محمدرضا قاضی با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان نیمه ابری تا ابری در بعد از ظهر بارش باران و گاهی همراه با وزش باد است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم پنج درجه و 15 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شمال غربی و با حداکثر سرعت 40 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، فردا حداقل و حداکثر دما در قم هشت درجه و 14 درجه است، فردا آب و هوای استان نیمه ابری تا ابری در برخی ساعات بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد و در ارتفاعات بارش برق است.

قاضی با بیان اینکه در روز جمعه آسمان استان قم قسمتی ابری است، گفت: در آن روز در برخی از ساعات شاهد کاهش ابر و افزایش سرعت وزش باد در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز جمعه جهت وزش باد در استان قم غربی و با حداکثر سرعت 55 کیلومتر بر ساعت بوده و حداقل و حداکثر دمای استان هفت درجه و 17 درجه است.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب پنج درجه و 17 درجه بود.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه کهک با چهار درجه و منطقه کوه سفید با 19 درجه بود.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار