مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم:
مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم گفت: ساختمانی ویژه دبیرخانه کمیته فرهنگ شهروندی در حال آماده سازی است که به زودی افتتاح می‌شود.
کد خبر: ۷۰۲۰۶۵
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۸ 11 January 2019

به گزارش تابناک قم، ابوالقاسم مقیمی با اشاره به راه‌اندازی دبیرخانه کمیته فرهنگ شهروندی شهرداری در سازمان فرهنگی ورزشی اظهار کرد: در این دبیرخانه با حضور نهادها و ارگان‌های مختلف حوزه فرهنگی و اجرایی استان در خصوص امور مرتبط با فرهنگ‌سازی بین شهروندان تصمیم‌گیری صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه در تصمیم اخیر بنا بر این شده که دبیرخانه به صورت مجزا و مستقل در کنار سازمان راه‌اندازی شود تصریح کرد: به همین خاطر ساختمانی ویژه‌ای برای استقرار این کمیته پیش‌بینی شده و مقرر گشته تا این کمیته به صورت تخصصی وظیفه طراحی، تولید محتوا و دستیابی به محصول خروجی در حیطه فرهنگ شهروندی را داشته باشد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم یکی از برنامه‌های این سازمان در راستای فرهنگ‌سازی در جامعه را حرکت مسجدمحور دانست و افزود: طرح محله مسجد محور که پیگیر بودیم برای فعالیت در حوزه فرهنگ شهروندی بود.

وی بابیان اینکه ساختمان کمیته فرهنگ شهروندی در حال آماده‌سازی است گفت: به زودی شاهد افتتاح دفتر جدید دبیرخانه کمیته شهروندی خواهیم بود.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار