فرمانده تیپ امام صادق(ع) از وضعیت فرهنگی فعلی شهر مقدس قم و هنجار شکنی برخی عناصر معلوم الحال در خیابان‌های شهر اهل‌بیت(ع) و مرجعیت انتقاد کرد.
کد خبر: ۷۵۸۰۳۸
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۸ 30 June 2019

به گزارش تابناک قم، حجت الاسلام والمسلمین عزت الله معتمد در مراسم تشیع و تدفین دو شهید گمنام دفاع مقدس در تیپ 83 امام جعفر صادق اظهار کرد: این دو شهید عزیز در عملیات کربلای 5 و والفجر 8 در سالهای 64 و65 به شهادت رسیده اند. زنده نگهداشتن یاد، خاطره و نام شهیدان به معنای ایستادگی، مقاومت، شهامت و شجاعت در حفظ ارزش‌ها و اصول است و این همان نیاز امروز جامعه و مسؤولان است .

فرمانده تیپ امام صادق(ع) در ادامه با اشاره به نامه عبید الله ابن زیاد به امام حسین (ع) مبنی بر درخواست جنگ یا تسلیم شدن و پاسخ امام حسین (ع) که فرمودند «ما له عندی جواب، من برای او پاسخی ندارم» بیان کرد: بی اعتنایی و پاسخ ندادن رهبر شجاع و فرزانه انقلاب به رئیس جمهور گستاخ و بی منطق آمریکا الهام گرفته از بی اعتنایی امام حسین (ع) به نامه عبید الله ابن زیاد است.

وی با اشاره به وضعیت فرهنگی فعلی شهر مقدس قم و هنجار شکنی برخی عناصر معلوم الحال در خیابان‌های شهر اهل‌بیت(ع) و مرجعیت و عدم رضایت رهبر انقلاب از وضعیت موجود، گفت: از مسؤولان می خواهیم در حوزه عفاف و حجاب و فرهنگ عمومی و امر به معروف و نهی از منکر، اقدام جدی انجام دهند و در صورت عدم توانایی در انجام تکلیف و پاسداری از اصول و ارزش‌ها، این امور را یا به دیگران واگذار کرده و یا به دست مردم انقلابی و شهید پرور بسپارند.

معتمد با اشاره به تحریم امام خامنه ای توسط رئیس جمهور گستاخ و بی منطق آمریکا اظهار داشت: مرجعیت دینی، منطقه ممنوعه و خط قرمز ماست و دشمن بداند اگر رهبر و مرجعیت دینی ما مورد اهانت قرار بگیرد با اذن ولی فقیه و یا صدور حکم مهدور الدمی از ناحیه مراجع عظام، جوانان استشهادی و مجاهدین انقلابی و جهادی در گوشه گوشه جهان عرصه را بسیار بیشتر از آن مقدار که بر سلمان رشدی تنگ نمودند، بر ترامپ و پشتیبانان آنها تنگ خواهند کرد.

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار