نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی:
نشاط اجتماعی لازمه زندگی شهری است و شهرداری باید این موضوع را در دستور کار خود قرار دهد. باید در ایام مختلف سال مراسم های نشاط آفرین در بوستان های شهری به شکلی طراحی شوند که خانواده ها از آن بیشترین استفاده را ببرند.
کد خبر: ۷۶۱۴۵۸
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰ 10 July 2019

به گزارش تابناک قم، احمد امیر آبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در بازدید از برنامه های سازمان فرهنگی هنری شهرداری قم با تاکید بر نیاز مردم به نشاط اجتماعی اظهار داشت: دلمردگی اجتماع یکی از ریشه های بزه ها و آسیب های اجتماعی است که باید با آن مقابله کرد.

نشاط اجتماعی لازمه شهر قم است

وی با اشاره به نقش برگزاری جشن ها و همایش ها در ایجاد نشاط اجتماعی گفت: جشن های دهه کرامت شهرداری قم یکی از نمونه های خوب این موضوع است که باید در طول سال ادامه پیدا کند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید این جشن ها خانواده محور باشند اضافه کرد: باید در ایام مختلف سال مراسم های نشاط آفرین در بوستان های شهری به شکلی طراحی شوند که خانواده ها از آن بیشترین استفاده را ببرند.

امیر آبادی ادامه داد: یکی از بهترین راه ها اجرای این برنامه ها در بوستان های محلی است که موجب میشود خانواده ها امکان حضور داشته باشند.

وی با تاکید بر اهمیت حفظ حدود شادی و نشاط گفت: باید مراقبت کنیم این جشن ها همراه با رعایت حدود و ارزش های اسلامی و انقلابی در طول سال استمرار داشته باشند.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار