استاندار قم با بیان اینكه از نظرات كارشناسی اصحاب رسانه در مسیر توسعه استان استقبال می‌كنیم گفت: مدیران نیز باید با تقویت ارتباط خود با خبرنگاران، مشكلات مطرح شده از سوی ایشان را بررسی و پیگیری كنند.
کد خبر: ۷۶۶۸۰۸
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۷ 29 July 2019

به گزارش تابناک قم، بهرام سرمست در نشست صمیمی با فعالان فضای مجازی استان قم طی سخنانی با اشاره به پیشنهادات اعضای جلسه اظهار کرد: مدیران استانی باید از نظرات موثر فعالان خبری استان در راستای پیشبرد برنامه‌های خود بهره ببرند.

وی بیان کرد: گاهی مسائلی مطرح می‌شود که باب دل مسؤولان نیست؛ ولی با این حال بایستی مورد توجه قرار گرفته و اصلاح آنها در اولویت کاری مدیران اجرایی باشد.

استاندار قم افزود: تصور ما این است که خبرنگاران یار مدیران و دلسوز مسائل استان هستند و اطلاع رسانی آنها از معایب را نمایانگر مسؤولیت پذیری ایشان در حوزه کاری شان می‌دانیم.

وی تشکیل شوراهای اطلاع رسانی و هماهنگی روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی را نیز در راستای رسیدگی به مسائل مرتبط با حوزه رسانه‌ای دستگاه‌های اجرایی ضروری دانست و ضمن دستور تشکیل کمیته فضای مجازی ذیل شورای اطلاع رسانی تاکید کرد: روابط عمومی‌ها باید ضمن تبیین سیاست‌های عملکردی مدیران به جامعه، انتقادات، شکایات و پیشنهادات را از متن جامعه دریافت و به اطلاع مدیران برسانند.

استاندار قم همچنین برگزاری نشست خبری معاونین استاندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی را خواستار شد و گفت: این نشست‌ها نباید به مناسبت‌های خاصی منحصر شود و به صورت برنامه زمان‌بندی اجرا گردد.

سرمست در بخش دیگری از سخنان خود توجه بیشتر مسؤولان به مناطق کم برخوردار را در راستای توزیع عادلانه امکانات ضروری دانست و خاطرنشان کرد: در منطقه پردیسان هم مشکلاتی داریم که در تلاشیم با بهره‌گیری از اعتبارات استانی و ملی آنها را رفع کنیم.

وی در ادامه ضرورت برخورد با تخلفات در دستگاه‌های دولتی را مورد توجه قرار داد و گفت: گاهی فضاسازی‌ها بر خلاف واقع بوده و بعضی اوقات نیز اطلاع رسانی پیش از اثبات در مراجع قانونی است که باید مراقبت لازم از سوی اصحاب رسانه در این رابطه صورت بگیرد.

استاندار قم با بیان اینکه هدف گذاری کلان استان تحقق توسعه است گفت: معتقدم باید بتوانیم در راستای دستیابی به چشم‌اندازهای تعیین شده از نظرات کارشناسی هر کسی که دل در گرو پیشرفت کشور و استان قم دارد استفاده کنیم.

افزایش حضور میدانی مسئولان ارشد استان در منطقه نیروگاه و دیگر‌مناطق کم‌برخوردار، پاسخگویی مدیران استانداری و استان به خبرنگاران و به رسمیت شناختن شبکه‌های اجتماعی بخشی از گفته‌های خبرنگاران در این نشست بود.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار