نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران:
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران ۱۳آبان را نماد تبری از دشمنان دانست و گفت: مسئولین در فهمیدن نظرات رهبری، درک مواضع رهبری و عمل به مواضع رهبری ثابت قدم باشند.
کد خبر: ۷۹۴۳۸۴
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۶ 05 November 2019

به گزارش تابناک قم، حجت الاسلام و المسلمین عبدالله حاجی صادقی، در جمع راهپیمایان روز ۱۳ آبان قم، در حرم مطهر حضرت معصومه(س) با بیان اینکه ۱۳آبان از مهمترین ارکان انقلاب اسلامی است که ریشه در آیات قرآن دارد، عنوان کرد: ۱۳آبان روز تبری از دشمنان است؛ ملت ما در اربعین حسینی تولی و در ۱۳آبان تبری و کفر به طاغوت را اثبات می‌کند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران ادامه داد: ۱۳آبان به ما یاد می‌دهد دینی که تبری و کفرستیزی نداشته باشد اسلام ناب نیست؛ دین ما دینی است که هم ظلم ستیز و هم عدالت گستر است؛ همراهی با رسول خدا(ص) و اهل‌بیت(ع) هم أَشِدَّاءُ عَلَی الْکُفَّارِ دارد و هم رُحَمَاءُ بَیْنَهُمْ. لذا همان ثواب و پاداش و اثر راهپیمایی اربعین از جهت تولی در این مرگ بر آمریکا نیز هست.

وی با بیان اینکه علی‌رغم همه توطئه‌های دشمن، جوانان ایران اسلامی وارثان خوبی برای شهدا هستند، افزود: استکبارو دنیای کفر ببیند امروز نسل جدید انقلاب چگونه در سنگرنشینی انقلاب، قوی‌تر، محکم‌تر و با بصیرت‌تر از نسل اول انقلاب ایستاده‌اند، جوانان با همه توطئه‌های دشمن صحنه انقلاب را ترک نکرده و نخواهند کرد.

حاجی‌صادقی با بیان اینکه منطق ما در استکبارستیزی، محکم است، اضافه کرد: همه ملت ایران از مسئولینی که به برکت انقلاب عزت پیدا کردند و به پست و مقام رسیدند، مطالبه ولایت‌مداری دارند؛ مردم می‌خواهند مسئولین در فهمیدن نظرات رهبری، درک مواضع رهبری و عمل به مواضع رهبری ثابت قدم باشند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: شعار ۱۳ آبان ۹۸ افول و شکست استکبار است، امروز استکبار در بدترین وضعیت و سراشیبی سقوط قرار گرفته و نه فقط ملت‌ها فهمیدند آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند بلکه برخی از دولت‌ها اگر چه جرات اظهار نداشته باشند اما فهمیدند عمر آمریکا به پایان رسیده‌است و فریادهای مردم بر سر آمریکا و اسرائیل پاسخ گفته شده و به زودی شاهد نابودی هر دو خواهیم بود. امروز همه فهمیده‌اند آمریکا عمرش به پایان رسیده است، امروز ما پیروزیم و سنگرهای کلیدی جهان یعنی قلوب ملت‌ها را فتح کرده‌ایم و به زودی مرگ استکبار را شاهد خواهیم بود.

وی با بیان اینکه ما اهل تعامل هستیم اما تعامل نه به معنای سازش با کفر و نه از موضع ذلت، عنوان کرد: پیام راهپیمایان ۱۳ آبان به استکبار این است که این آرزو که رهبر ما را مثل امام حسین(ع) تنها ببینید به گور خواهید برد، ملت ایران، جامعه روحانیت، دانشجویان و دانش آموزان این را به اثبات رساندند که اهل کوفه نیستند و چهل سال است با انوع فتنه‌ها و نقشه‌ها مواجه می‌شوند اما هرگز کوتاه نیامدند.

حاجی صادقی در پایان از خداوند منان مسئلت کرد که ملت ایران را در حمایت از انقلاب اسلامی که دو شرط اساسی نهضت ظهور یعنی تولی و تبری را معنا کرده، ثابت قدم دارد.

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار