دبیرخانه طرح "بررسی نقش آموزش در توانمندسازی بانوان شاغل جهت پاسداری از قداست خانواده و استواری روابط خانوادگی" فعالیت خود را آغاز کرد.
کد خبر: ۸۲۱۰۵۶
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۳:۵۱ 06 February 2020

به گزارش تابناک قم، همزمان با روز «سبک زندگی ایرانی- اسلامی، اعتلای منزلت زن، تحکیم خانواده» از روزهای دهه مبارک فجر، دبیرخانه طرح "بررسی نقش آموزش در توانمندسازی بانوان شاغل جهت پاسداری از قداست خانواده و استواری روابط خانوادگی" فعالیت خود را آغاز کرد.

جعفر روشن‌‌دل، دبیر اجرایی این طرح گفت: دپارتمان توانمندسازی نوین سازمانی با هدف توانمندسازی بانوان شاغل در استان قم برای پاسداری از قداست خانواده و استواری روابط خانوادگی اولین نشست تخصصی خود را برای اجرای مطلوب این طرح همزمان با ایام ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن با حضور مدیران و فعالین سازمان‌های غیردولتی فرهنگی و آموزشی، پژوهشگران و دیگر متولیان مرتبط با حوزه زنان و خانواده برگزار می‌کند.

مدیرعامل انجمن راه جوان افزود: در این نشست به بررسی جایگاه آموزش و نقش این امر در توانمندسازی بانوان شاغل پرداخته می‌شود و راهکارهای افزایش مشارکت اجتماعی بانوان زحمت‌کش شاغل برای تحقق اصل دهم قانون اساسی جمهوری اسلامی که در آن "خانواده را واحد بنیادی جامعه اسلامی دانسته است" ارائه می شود.

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار