فرماندار قم با بیان اینکه هیچ مشکلی در زمینه تأمین مواد غذایی در استان وجود ندارد، گفت: ما فقط در توزیع مشکل داریم که در این زمینه فروشگاه‌های اینترنتی و فروشگاه‌هایی که امکان فروش اینترنتی داشته شناسایی‌شده است.
کد خبر: ۸۳۲۷۷۲
تاریخ انتشار: ۰۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۳:۳۵ 21 March 2020

به گزارش تابناک قم، مرتضی حیدری با اشاره به اجرای طرح بسیج ملی مبارزه با بیماری کرونا در استان اظهار داشت: متأسفانه حجم مشارکت مردم استان در این مناسب نیست که در مردم درخواست ثبت‌نام در این طرح را داریم.

وی کمبود ماسک در قم را موردتوجه قرار داد و افزود: متأسفانه این مشکل به علت عدم پیش‌بینی‌ها و ایجاد سرعت بحرانی با کمبودی در زمینه ماسک در استان وجود دارد که با روش‌های مختلف به دنبال رفع این مشکل هستیم.

فرماندار قم با درخواست از مردم برای جدی گرفتن خطر ویروس کرونا تصریح کرد: متأسفانه برخی از شهروندان مخفیانه مراسم عروسی برگزار کرده و یا برای کسانی که خودشان به‌واسطه این بیماری به خاک سپرده‌اند مراسم ختم برگزار می‌کنند که این اقدام بسیار آسیب‌زا و خطرناک است.

وی با بیان اینکه هیچ مشکلی در زمینه تأمین مواد غذایی در استان وجود ندارد، یادآور شد: ما فقط در توزیع مشکل داریم که در این زمینه فروشگاه‌های اینترنتی و فروشگاه‌هایی که امکان فروش اینترنتی داشته شناسایی‌شده است.

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار