رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی شاهد افزایش نسبی دما در نقاط مختلف استان خواهیم بود.
کد خبر: ۸۴۹۶۵۰
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۸ 13 May 2020

به گزارش تابناک قم، محمدرضا قاضی با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف در برخی ساعات وزش باد شدید است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 14 درجه و 28 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شمال غربی و با حداکثر سرعت 90 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شمال غربی و با حداکثر سرعت 55 کیلومتر بر ساعت خواهد بود. حداقل و حداکثر دما در قم 13 درجه و 30 درجه است، فردا آب و هوای استان صاف در برخی ساعات همراه با وزش باد نسبتا شدید است.

قاضی با بیان اینکه در روز پنجشنبه آسمان استان قم صاف تا کمی ابری است، گفت: در آن روز در برخی از ساعات شاهد وزش باد نسبتا شدید در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز پنجشنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر 55 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 13 درجه و 31 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 14 درجه و 31 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 36 کیلومتر بر ساعت با جهت غربی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با 9 درجه و منطقه کوه سفید با 33 درجه بود.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار