رئیس اداره سنجش و پذیرش جامعه الزهرا (س) گفت: امکان مجدد ثبت نام در آزمون ورودی سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ جامعه الزهرا علیهاالسلام از سوی اداره سنجش و پذیرش این مؤسسه علمی حوزوی فراهم شد.
کد خبر: ۸۵۰۰۸۸
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۲:۴۰ 14 May 2020

به گزارش تابناک قم، حجت‌الاسلام اباذر عمرانی فر در گفت و‌گو با خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به تغییر زمان آزمون ورودی جامعه الزهرا علیهاالسلام و درخواست‌های مکرر متقاضیان جا مانده از ثبت نام، امکان ثبت نام مجدد برای متقاضیان تحصیل در جامعه الزهرا علیهاالسلام برای سال تحصیلی 1400-1399 فراهم شد.

وی به شرایط ثبت نام و برگزاری آزمون ورودی در سال جاری اشاره و تصریح کرد: زمان برگزاری آزمون 30 خرداد 1399 است، بنابراین داوطلبان جدید باید برنامه ریزی لازم برای مطالعه منابع آزمون و آمادگی علمی برای شرکت در آزمون را داشته باشند.

رئیس اداره سنجش و پذیرش جامعه الزهرا علیهاالسلام ادامه داد: مکان آزمون برای داوطلبان جدید منحصراً شهر مقدس قم است؛ لذا داوطلبان تنها در صورتی که امکان حضور در شهر قم را در روز آزمون داشته باشند، می‌توانند اقدام به ثبت نام کنند.

عمرانی فر یادآور شد: سامانه ثبت نام از روز پنجشنبه 25 اردیبهشت 1399 فعال خواهد شد و داوطلبانی که قبلاً موفق به ثبت نام نشده‌اند می‌توانند تا 10 خرداد 1399 برای ثبت نام اقدام کنند.

وی با بیان اینکه امکان ویرایش اطلاعات و مدارک برای داوطلبان جدید تنها در بازه زمانی ثبت نام وجود دارد، گفت: امکان ویرایش اطلاعات داوطلبانی که در سال 98 ثبت نام نموده اند و کد رهیگیری دریافت نموده اند وجود ندارد.

رئیس اداره سنجش و پذیرش جامعه الزهرا علیهاالسلام در ادامه یادآور شد: داوطلبان برای ثبت نام در تاریخ تعیین شده به سامانه پذیرش جامعه الزهرا علیهاالسلام به نشانی http://paziresh.jz.ac.ir مراجعه و از منوهای فعال برای ثبت نام در مقطع مورد نظر اقدام کنند.

عمرانی فر با اشاره به اینکه زمان اخذ کارت ورود به جلسه آزمون 25 تا 29 خرداد است، خاطرنشان کرد: داوطلبان برای اطلاع از منابع آزمون و سایر جزئیات آن به دفترچه‌های راهنمای آزمون که در سامانه پذیرش بارگذاری شده است، مراجعه کنند.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار