فاز نخست مترو قم تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا (ص) از افتتاح و بهره‌برداری فاز نخست مترو قم تا پایان سال ۹۹ خبر داد. اتمام هر‌چه زودتر این پروژه در دستور کار مسئولان استانی بوده و همدلی خوبی در این زمینه میان مسئولان و مجموعه مدیریت شهری وجود دارد.
کد خبر: ۸۵۰۱۰۰
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۵ 14 May 2020

به گزارش تابناک قم، سعید محمد در حاشیه نشست بررسی مشکلات مترو قم در گفتگو با خبرنگاران، با اشاره به مشکلات موجود در زمینه پروژه‌های حمل ونقلی اظهار داشت: به‌همین دلیل مردم انتظار سرعت‌گرفتن این پروژه‌ها را دارند.

وی متروی قم را یکی از پروژه‌های مهم و تأثیرگذار در استان دانست و گفت: اتمام هر‌چه زودتر این پروژه در دستور کار مسئولان استانی بوده و همدلی خوبی در این زمینه میان مسئولان و مجموعه مدیریت شهری وجود دارد.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا (ص) به بررسی مشکلات مترو قم در جلسه امروز خود با استاندار و مسئولان اشاره و تصریح کرد: در این جلسه این مشکلات مورد بررسی قرار گرفتند و به نتایج خوبی در این زمینه رسیدیم.

محمد در پایان با تاکید بر وجود همدلی و همکاری در بین ارکان پروژه مترو قم ابراز کرد: سعی بر این است بخشی از پروژه متر قم که در اختیار قرارگاه خاتم قرار دارد تا پایان سال جاری آماده بهره‌برداری شود.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار