رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی حداکثر دما در نقاط مختلف استان به 44 درجه خواهد رسید.
کد خبر: ۸۷۹۸۴۶
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۶ 26 July 2020

به گزارش تابناک قم، محمدرضا قاضی با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان قسمتی ابری از بعد از ظهر افزایش ابر، در برخی ساعات وزش باد نسبتا شدید و غبارآلود است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 25 درجه و 41 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت 55 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت 55 کیلومتر بر ساعت خواهد بود. حداقل و حداکثر دما در قم 26 درجه و 42 درجه است، فردا آب و هوای استان کمی تا قسمتی ابری، از اوایل شب افزایش ابر و وزش باد نسبتا شدید است.

قاضی با بیان اینکه در روز یکشنبه هفته آینده آسمان استان قم صاف تا قسمتی ابری است، گفت: در آن روز در برخی ساعات شب شاهد وزش باد در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز یکشنبه هفته آینده جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر 40 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 27 درجه و 44 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 25 درجه و 43 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 29 کیلومتر بر ساعت با جهت شرقی در این شهر بودیم.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار