مجمع انتخابات هیأت ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی استان قم احمد کشوری‌فرد را به عنوان رئیس جدید این هیأت‌ ورزشی برگزید.
کد خبر: ۸۸۴۰۴۸
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۱ 04 August 2020

به گزارش تابناک قم، مجمع انتخابات هیأت ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی که یکی از 48 هیات ورزشی استان قم است امروز با حضور مسوولان فدراسیون، مدیر کل و معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان و دیگر اعضای مجمع برگزار شد و رئیس جدید این هیأت ورزشی را انتخاب کرد.

در این مجمع سه کاندیدا به نام‌های علی شاطریان، امیرحسین شیخ و احمد کشوری‌فرد حضور داشتند و در شرایطی که شاطریان در مجمع حضور نیافته بود و شیخ نیز از کاندیداتوری کنار کشید، در نهایت 14 عضو مجمع تمام آراء خود را به احمد کشوری‌فرد دادند تا این چهره با سابقه و شناخته شده ورزش قم برای مدت چهار سال مسوولیت ریاست هیأت ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی قم را بر عهده بگیرد.

این در حالی است که اردیبهشت ماه امسال، رضا رحیمی رئیس سابق هیأت ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی استان قم پیش از پایان دوره چهار ساله ریاست خود، از این مسوولیت استعفا کرد و با تغییرات اجباری در این هیأت ورزشی، احمد کشوری‌فرد تا زمان برگزاری مجمع و انتخاب رئیس جدید، مسوولیت سرپرستی را بر عهده گرفته بود.

کشوری‌فرد با سابقه بیش از 20 سال فعالیت کارمندی در اداره کل ورزش و جوانان استان قم، دارای مدرک تحصیلی کارشناسی رشته تربیت‌بدنی است که پیش از این در چند جایگاه دیگر نیز مسوولیت داشته و هم اکنون مسوول هماهنگی و پیگیری امور ورزش بخش‌های تابعه قم به شمار می‌رود.

بدین‌ترتیب احمد کشوری‌فرد تا سال 1403 ریاست هیات ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی استان قم را بر عهده دارد و بدین‌ترتیب باید منتظر تغییرات دیگری در این هیأت ورزشی برای معرفی دبیر، نایب‌رئیس بانوان، خزانه‌دار و مسوولان کمیته‌های مختلف هیأت روستایی در مسیر توسعه و پیشرفت ورزش در بخش‌های تابعه قم بود.

منبع: فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار