معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش قم مطرح کرد؛
رمضان بیگی گفت: تیم های آموزش و پرورش و مرکز بهداشت قم به صورت مرتب،بر مدارس از نظر رعایت موازین بهداشتی نظارت می‌کنند.
کد خبر: ۸۹۷۱۲۷
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۲:۲۲ 09 September 2020

به گزارش تابناک قم، محسن رمضان بیگی معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان قم ماسک زدن دانش آموزان، کادر اداری و آموزشی را الزامی دانست و گفت: در دستورالعمل تاکید شده که هر دانش آموز باید در مدرسه در شعاع یک متری از دیگر دانش آموزان قرار گیرد.

رمضان بیگی بیان کرد: مدت زمان کلاس‌ها برای دانش آموزان پایه اول ابتدایی ۲۵ دقیقه، سایر دوره‌های ابتدایی ۳۰ دقیقه و دوره اول و دوم متوسطه ۳۵ دقیقه است.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان قم بیان کرد: اکیپ‌های آموزش و پرورش و مرکز بهداشت به صورت مرتب وضعیت مدارس را از نظر رعایت دستورالعمل های بهداشتی نظارت می‌کنند.

رمضان بیگی با بیان اینکه مواد ضد عفونی به متولیان داده شده است، افزود: متولیان مدارس موظف هستند در پایان هر روز کاری مدرسه را ضد عفونی کنند، برگزاری ورزش‌های تجمعی ممنوع است و معلم ورزش نباید ورزش‌های تجمعی را اجرا کند.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان قم گفت: سرانه بهداشتی اختصاص داده شده به مدارس در اردیبهشت ماه ۲ میلیارد تومان بوده است و دیروز نیز ۵۷۰ میلیون تومان برای کل واحد‌های آموزشی در نظر گرفته شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار