استاندار قم بر ضرورت تقویت منابع و اعتبارات پدافند غیرعامل تاکید کرد و گفت: در حوزه آموزش عمومی و فرهنگ سازی پدافند غیرعامل باید کاری جدی تر صورت بگیرد.
کد خبر: ۹۱۲۸۵۲
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱ 29 October 2020

به گزارش تابناک قم، بهرام سرمست صبح امروز در دیدار رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با تبریک هفته پدافند غیرعامل و تشکر از برگزاری همایش ملی پدافند غیرعامل در وزارت کشور اظهار کرد: ما نیازمند اصلاح ساختار و تقویت منابع اعتباری برای پدافند غیرعامل هستیم تا ماموریت های مهم پدافند غیرعامل اجرایی شود.

وی با بیان اینکه ما در این بخش نیازمند پشتیبانی همه جانبه هستیم تصریح کرد: باید در برنامه هفتم توسعه و لایحه بودجه 1400 مسئله پدافند غیرعامل بیش از گذشته دیده شود.

استاندار قم خاطرنشان کرد: در حوزه آموزش عمومی و فرهنگ سازی پدافند غیرعامل باید کاری جدی تر صورت بگیرد زیرا امروز شاهد تحول در مفاهیم تهدید و بروز و ظهور تهدیدات مدرن هستیم که راهبری مقابله با آن برعهده سازمان پدافند غیرعامل است.

به گفته استاندار قم در حوزه پدافند غیرعامل برای استان ها باید اولویت تهدیدات دردرجه اول احصا شود، که در این مهم به نظر می‌رسد در استان قم بحث تقویت پدافند زیستی و قرارگاه پدافند زیستی در اولویت قرار داد.

وی با بیان اینکه از تدبیر مقام معظم رهبری و تصمیم ریاست محترم جمهور برای تشکیل قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مقابله با کرونا استقبال می کنیم، تصریح کرد: اعتقاد داریم برای مقابله با کرونا نیازمند هم افزایی تمام توان کشور هستیم.

منبع: فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار