مدیر منطقه هفت شهرداری قم با اشاره به حساسیت های هسته مرکزی شهر اولویت یک شهرداری منطقه هفت را ساماندهی فضاهای پیرامون حرم و آرام‌سازی ترافیکی دانست.
کد خبر: ۹۱۳۱۱۹
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۸ 31 October 2020

به گزارش تابناک قم، مجید متین فر با اشاره به وضعیت هسته مرکزی شهر، اظهار داشت: بی نظمی در هسته مرکزی شهر همیشه یکی از مهم ترین مسائل و مشکلات شهرداری منطقه هفت بوده است که در سال‌های گذشته اقدامات ویژه‌ای در این رابطه انجام شده است اما امروز هم کمابیش شاهد این بی نظمی هستیم.

مدیر منطقه هفت شهرداری قم با اشاره به اهمیت ویژه این منطقه در مدیریت شهری، افزود: منطقه هفت به دلیل موقعیت ویژه و قرارگیری حرم حضرت معصومه(س) در آن اهمیت ویژه‌ای دارد و مردم و مسئولان نیز در هسته مرکزی شهر انتظارات بیشتری از مدیریت شهری دارند.

متین فر با تاکید بر تلاش شهرداری در ساماندهی بی نظمی در هسته مرکزی شهر، تاکید کرد: پروژه‌های مختلفی از جمله پیاده راه‌سازی برای ساماندهی این بخش از شهر انجام شده و در دست اقدام است، یکی از نمونه‌های موفق این اقدامات پیاده راه ارم بوده است که اگر چه در ابتدا با مخالفت‌هایی از سوی مردم و مسئولان و علما مواجه شده بود اما باتوجه پایشی که بعد از اجرای پروژه انجام شد، توانسته رضایت حداکثری را کسب کند.

وی با تاکید بر اینکه اولویت یک شهرداری منطقه هفت فضاها و بافت پیرامون حرم است، تصریح کرد: به دلیل حساسیت ویژه هسته مرکزی شهر هر گونه اقدامی در این منطقه گاهی با اعتراض‌هایی همراه است در حالی که هر پروژه‌ای نیاز به صبوری دارد.

مدیر منطقه هفت شهرداری قم با تاکید بر اهمیت اطلاع رسانی درست و به موقع از پروژه‌ها و برنامه‌های شهری، تاکید کرد: اگر مردم به موقع و درست در جریان پروژه‌ها قرار بگیرند و زمان‌بندی دقیقی از اتمام پروژه دریافت کنند، بیشتر همراهی خواهند کرد و چالش کمتری در اجرای پروژه برای شهرداری هم به وجود خواهد آمد.

منبع: فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار