مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم با اشاره به مراحل تدوین برنامه دوم مدیریت شهری از ارسال فرم‌های نظرسنجی به نخبگان به‌منظور استفاده از نظرات آن‌ها در تدوین برنامه خبرداد.
کد خبر: ۹۱۳۱۳۱
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۰۱:۳۶ 31 October 2020

به گزارش تابناک قم، مهدی کلانترزاده با اشاره به تدوین برنامه دوم مدیریت شهری، اظهار کرد: با توجه به اینکه در سال آخر برنامه اول پنج‌ساله مدیریت شهری قرار داریم به‌منظور تدوین هرچه بهتر برنامه دوم احصای نظرات نخبگان در دستور کار شهرداری قرارگرفته است.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم افزود: همزمان با این موضوع نظرسنجی از عموم مردم نیز انجام می‌شود که امکان این موضوع در آدرس اینترنتی epoll.qom.ir تا آخر آبان‌ماه فراهم است.

کلانترزاده با اشاره به تهیه بانک اطلاعاتی از نخبگان استان قم برای اجرای نظرسنجی برنامه دوم توسعه شهرداری قم، ادامه داد: در این نظرسنجی، دیدگاه نخبگان قم در تمام سطوح استان در مورد برنامه‌های شهرداری، میزان موفقیت و آسیب‌شناسی فعالیت‌های انجام‌شده و از سوی دیگر نیازهای شهر قم احصا می‌شود.

وی بابیان اینکه این نظرسنجی‌ها به‌صورت تشریحی انجام می‌شود تا با جزئیات بیشتری از نظرات نخبگان استفاده شود، تأکید کرد: فرم‌های نظرسنجی برای مدارس علمیه داخلی و خارجی، اعضای هیئت‌علمی دانشگاه‌های استان قم، کتابخانه‌های تخصصی، پژوهشکده‌ها، دبیرخانه‌ها و مجلس خبرگان ارسال می‌شود.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم از دفاتر نمایندگان، کانون مساجد، بنیاد قم پژوهی، شورای هیئات، بانوان فرهیخته استان و ۷۰۰ نفر از ائمه جماعات استان به‌عنوان دیگر نخبگانی نام برد که از فرم‌های نظرسنجی برای آنها ارسال می‌شود.

کلانترزاده با تأکید بر اهمیت نظرسنجی از سازمان‌های مردم‌نهاد هم تأکید کرد: بخشی از فرم‌های نظرسنجی نیز برای سمن‌های فعالی که در استانداری ثبت‌شده ارسال می‌شود.

به گفته وی در این نظرسنجی تلاش شده از نظرات نخبگان علمی و دانشگاهی، مذهبی، هنری و رسانه‌ای، مسئولان عالی رتبه استان، پزشکان، کانون‌های فرهنگی فعال و تشکل‌های مردمی و فعالین برجسته تجاری و … استفاده شود.

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار