مدیرکل مدیریت بحران استان قم گفت: کسبه بی‌شماری متضرر شدند، استاندار تأکیددارند ضرر و زیان‌ها جمع‌بندی و در سطح کلان پیگیری شود، امروز حفظ جان در اولویت است.
کد خبر: ۹۱۸۵۹۲
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۶ 23 November 2020

به گزارش تابناک قم، محسن اروجی با اشاره به شاخص‌های مهم طرح شهید سلیمانی اظهار داشت: توجه به قرنطینه و ره‌گیری هوشمند بیماران توسط نرم‌افزار ماسک و اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی وسیع و حفاظت از گروه‌های آسیب‌پذیر دارای بیماری زمینه‌ای و سن بالا ازجمله محورهای مهم این طرح است.

وی تصریح کرد: تقویت فرایند درمان سرپایی و کاهش بستری و مدیریت بیماری با رویکرد خانواده و محله محور از دیگر ویژگی‌های طرح شهید سلیمانی است، انتظار می‌رود شهروندان در اجرای این طرح همراهی و مشارکت جدی داشته باشند، به‌ویژه از روز گذشته که طرح ویژه محدودیت‌ها اجرا شد و نیازمند تعامل بیشتری از سوی مردم هستیم.

مدیرکل مدیریت بحران استان قم عنوان کرد: هر چه بتوان این طرح را عملیاتی کرد روزبه‌روز آثار آن را در سطح جامعه و شهر و مراکز درمانی و خانواده‌ها خواهیم دید، بسیاری از افراد شرایط بستری شدن را ندارند و در منازل قرنطینه هستند و توسط مرکز بهداشت کنترل می‌شوند، تقاضا داریم در جهت حفظ سلامتی از ترددهای غیرضروری در سطح شهر جلوگیری شود.

اروجی خاطرنشان کرد: شرایط فعلی برای همه سخت و ماندن در منزل و استفاده از سامانه شاد دشوار است و ما موضوع را درک می‌کنیم، قطعاً کسبه بی‌شماری متضرر شدند اما استاندار تأکیددارند ضرر و زیان‌ها جمع‌بندی و در سطح کلان پیگیری شود، امروز حفظ جان در اولویت است.

منبع: تسنیم
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار