تیم بسکتبال شیمیدر قم در مسابقه‌ای حساس برابر مهرام تهران نخستین شکست خود در فصل جاری لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور را پذیرفت.
کد خبر: ۹۳۱۹۰۸
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۲ 13 January 2021

به گزارش تابناک قم، هفتمین هفته رقابت‌های دور رفت مرحله مقدماتی مسابقات لیگ برتر بسکتبال مردان ایران در حالی سپری شد که شیمیدر قم در دیداری فوق‌العاده حساس میزبان رقیب مطرح خود یعنی مهرام تهران بود و در پایان با اختلاف 16 امتیاز نتیجه را واگذار کرد.

بسکتبالیست‌های تیم شیمیدر قم که در آخرین بازی از دور رفت لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور برابر تیم مهرام به دنبال تداوم روند شکست‌ناپذیری و حفظ موقعیت خود در صدر جدول رده‌بندی گروه دوم بودند، بازی خوبی به نمایش گذاشتند اما اسیر اشتباهات فردی خود شدند و با شکست میدان را ترک کردند.

نماینده بسکتبال قم کوارتر نخست این دیدار را با حساب 19 بر 15 به مهرام واگذار کرد، در کوارتر دوم 24 بر 19 مغلوب شد و کوارتر سوم را 25 بر 15 باخت، اما در کوارتر سوم با حساب 17 بر 14 بر مهرام غلبه کرد اما مجموع عملکرد شیمیدر در این مسابقه منجر به باخت 82 بر 66 این تیم در هفتمین بازی این فصل شد.

نماینده بسکتبال قم در دیداری که چندان تمرکز کافی در بازی نداشت و همچنین اشتباهات فردی زیادی در تمام زمان‌های مسابقه مرتکب می‌شد، در دفاع تیمی دور از انتظار ظاهر شد، نتیجه حساس‌ترین بازی دور رفت لیگ برتر بسکتبال را به مهرام تهران واگذار کرد و با فاصله یک امتیاز پشت‌سر این تیم در مکان دوم جدول جای گرفت.

با نتیجه‌ای که در بازی حساس شیمیدر قم و مهرام تهران رقم خورد، مهرامی‌ها با هفت برد و 14 امتیاز صدرنشین این گروه شدند و شیمیدر قم با 13 امتیاز در مکان دوم جای گرفت، بازی برگشت دو تیم از مرحله مقدماتی لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور روز 12 اسفند انجام می‌شود.

دیدارهای دور برگشت از مرحله مقدماتی فصل 1400 – 1399 لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور از روز دوشنبه 29 دی‌ماه آغاز می‌شود و تیم شیمیدر قم در این روز با نیروی زمینی تهران دیدار می‌کند و روز 30 دی‌ماه نیز برابر تیم بسکتبال آینده‌سازان تهران قرار خواهد گرفت.

منبع: فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار