معاون شهرسازی و معماری شهرداری قم به معضل شهرداری درباره پارکینگ مجتمع های تجاری و از جمله دو مجتمع سیرنگ و عصر جدید اشاره کرد و گفت: بیش از 200 پارکینگ اقدام شده برای این مجتمع، کفاف نیازها را نمی دهد و از این رو شاهد برخی مشکلات و گرفتاری های اساسی در این دو مجتمع هستیم.
کد خبر: ۹۳۳۱۱۹
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۸ 18 January 2021

به گزارش تابناک قم، غلامرضا جانقربان که امروز در نشست رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم سخن می گفت با بیان اهمیت تصمیم گیری مشترک و همدلانه مسؤولان شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر اذعان کرد: هرگاه به تصمیم های مشترک و همدلانه رسیده ایم، توانسته ایم مسائل را با موفقیت پشت سر بگذاریم و هم افزایی را تجربه کنیم.

وی سپس به موضوع حذف پارکینگ برای برخی از کاربری ها و بر اساس مصوّبه اخیر شورای اسلامی شهر توجه داد و یادآور شد: تعرفه گذاری انجام شده برای حذف این پارکینگ ها، حربه ای است تا افراد مختلف به احداث پارکینگ تشویق شوند و به ساخت آن بویژه در فضاهایی که معضل کمبود پارکینگ کاملا محسوس است اقدام کنند.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری قم سپس به معضل شهرداری درباره پارکینگ مجتمع های تجاری و از جمله دو مجتمع سیرنگ و عصر جدید اشاره کرد و گفت: بیش از 200 پارکینگ اقدام شده برای این مجتمع، کفاف نیازها را نمی دهد و از این رو شاهد برخی مشکلات و گرفتاری های اساسی در این دو مجتمع هستیم.

جانقربان در ادامه بیان داشت: شاید یک نگاه این باشد که باید جریمه های قانونی در این زمینه اخذ شود، اما در عین حال تردیدی نیست که باید از موضع پیشگیرانه اعم از جریمه و دیگر موارد بهره گرفت تا شاهد کاهش روز به روز معضلات مدیریت شهری باشیم.

منبع: فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار