مکتب اهل بیت(ع) و تشیع دارای اصولی اصیلی است که هنوز به درستی به دنیای امروز ارائه نشده و تلاش ما این است زمینه انتقال این مبانی اصیل را بدون هیچ گونه نزاع و درگیر و جدال فراهم کنیم.
کد خبر: ۹۴۶۴۸۴
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۸ 07 March 2021

به گزارش تابناک قم، دکتر پیمان در نشستی که با حضور اصحاب رسانه با اشاره به افتتاح شبکه سلطان تی وی در قم، گفت: مهمترین هدف از راه اندازی این شبکه ترویج مبانی دینی، معرفتی، الهی و... با روش های گفت و گو و تعامل با جهان امروز و بر محور گفت و گوی بین الادیانی و بین المذاهبی است.

عضو شورای سیاست گذاری شبکه سلطان تی وی افزود: ما در این عرصه در تلاش هستیم مبانی دینی و معرفتی گرفته از قرآن و دین و شریعت اسلام و مذهب تشیعه را با بیان محکم و مستدل، قوی و رسا و روشن به جهانیان و فطرت های آماده عرضه کنیم.

وی بیان داشت: معتقدیم مکتب اهل بیت(ع) و تشیع دارای اصولی اصیلی است که هنوز به درستی به دنیای امروز ارائه نشده و تلاش ما این است زمینه انتقال این مبانی اصیل را با بدون هیچ گونه نزاع و درگیر و جدال، بلکه براساس اخلاق، منطق، برهان و طبق آموزه های قرآن ارائه کنیم.

پیمان گفت: اگر مبانی دینی براساس آنچه که اهل بیت(ع) فرمودند، اگر محاسن سخنان ما به مردم بدون هیچ گونه کاستی و به درستی برسد، همه مردم پذیرا خواهند شد، چرا که این کلام برگرفته از قرآن و دین و حضرت حق است و دارای نورانیت می باشد و اگر به گوش مردم برسد، باعث پذیرش قلوب و درخشش فطرت ها خواهد شود.

عضو شورای سیاست گذاری شبکه سطان تی وی افزود: ارائه این کار در فضا و جهان وب بسیار بزرگ و ارزشمند و در عین حال دشوار و نفس گیر است و تلاش این مجموع این است این کار سخت و دشوار را با ایجاد شبکه ای انگلیسی به درستی انجام دهد.

وی بیان داشت: در این رابطه مؤسسه فرهنگی ثامن با دارا بودن ۱۳ سال سابقه فعالیت در عرصه رسانه و برخورداری از پژوهشکده دارالحکمه و حضور مؤثر در عرصه تبلیغ بین الملل فعالیت خود را آغاز خواهد کرد و امیدواریم به سرانجام درستی هم ختم شود.

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار