مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری قم با انتقاد از عدم پرداخت بدهی‌های دولت به شهرداری، گفت: عدم توجه دولت به این موضوع، شهرداری را در تأمین منابع مالی و درآمدی با مشکل جدی مواجه خواهد کرد.
کد خبر: ۹۵۲۷۴۸
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۳ 04 April 2021

به گزارش تابناک قم، محمد وحیدنیا با اشاره به طلب شهرداری قم از دولت، اظهار کرد: در موضوع ماده ۲۳ قانون جرایم رانندگی دولت به شهرداری قم بدهی دارد و دولت بدهی خود را به شهرداری مطابق این قانون و سهمی که برای شهرداری در نظر گرفته را به‌صورت کامل پرداخت نکرده است.

مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری قم ظرفیت مقرر در  بند «واو» تبصره ۵ قانون بودجه کل کشور را موردتوجه قرار داد و ابراز کرد: با وجود انجام شدن روند اداری لازم در این خصوص و تحویل به‌موقع اسناد، متأسفانه تاکنون اقدام خاصی در مسیر تسهیل و بهره‌مندی کامل شهرداری از این ظرفیت قانونی توسط دولت انجام ‌نشده است.

وحیدنیا ادامه داد: عدم توجه دولت به این موضوع، شهرداری را در تأمین منابع مالی و درآمدی با مشکل جدی مواجه خواهد کرد.

وی با گلایه‌مندی از تعهدات دولت در زمینه کرونا، تصریح کرد: در بحث کرونا با وجود مصوباتی که در کمیسیون‌های اقتصادی دولت داشتیم، مقرر بود دولت برای دستگاه‌هایی که نقش به سزایی در مبارزه با کرونا داشتند سهمی از صندوق توسعه ملی داده شود یا تسهیلات ارزان‌قیمت داده شود که متأسفانه انجام‌نشده است.

منبع: فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار