جشنواره سلام با مشارکت بیش از 70 هزار مخاطب در بخش کودک، نوجوان و عمومی به همت حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) به کار خود پایان داد.
کد خبر: ۹۵۳۳۵۶
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۵ 06 April 2021

به گزارش تابناک قم، مسابقه «سلام» به همت مدیریت روابط عمومی و تبلیغات حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) و با بهره‌مندی از بستر فضای مجازی در سه محور کودک، نوجوان و عمومی به صورت روزانه از ۲۸ اسفندماه تا ۱۳ فروردین‌ماه برگزار شد.

در این مسابقه روزانه کلیپ و عکس نوشت در سه محور کودک، نوجوان و عمومی در کانال اختصاصی مسابقه سلام در ایتا و همچنین پایگاه اینترنتی fatemi.amfm.ir منتشر و از آن‌ها طرح سئوال انجام گرفت و رأس ساعت ۲۰ در شبستان امام خمینی(ره) نتایج مسابقه و اسامی برگزیدگان اعلام و به ۱۴ نفر از برگزیدگان، بسته فرهنگی و آموزشی ویژه کودکان و نوجوانان و نگین انگشتری آستان مقدس ویژه بخش عمومی اهدا شد.

محتواها و محورهای این مسابقه معارفی در دو بخش «سلام» به دختر حضرت موسی بن جعفر علیها‌السلام و «سلام» به امام زمان(عج) طراحی شده که در مجموع در بخش نوجوان ۱۳ هزار و ۲۹۹ نفر، بخش کودک ۱۷ هزار و ۴۸۲ و بخش عمومی ۴۰ هزار و ۲۵ نفر شرکت کرده اند تا در مجموع آمار شرکت‌کنندگان مسابقه به ۷۰ هزار و ۷۵۶ نفر رسیده است و از بین ۲۱۵ نفر برگزیده این مسابقه، ۱۲۵ نفر خارج از قم بوده‌اند.

در بخش تولید محتوا تولید یک بسته اطلاع رسانی شامل سه پوستر عمومی، نوجوان، کودک، تولید ۱۵ کلیپ محتوایی بخش عمومی شامل فرازهای صلوات شعبانیه، تولید ۱۵ کلیپ و ۱۵ عکس نوشت بخش نوجوان، ۳۰ عکس نوشت بخش کودک از جمله فعالیت‌های صورت گرفته برای برگزاری این مسابقه بوده است.

همچنین در راستای این مسابقه ویژه برنامه‌های «سلام نوجوان» شامل تشکیل حلقه‌های معرفت، پاسخ‌گویی به سئوالات نوجوانان، تبلیغ چهره به چهره و اجرای مسابقات فرهنگی و «بچه های بهشت» شامل اجرای مسابقه، بخش ایجاد خلاقیت، پخش انیمیشن، اجرای نمایش عروسکی و اجرای جنگ شادی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در حرم مطهر حضرت معصومه(س) برگزار شد و مورد استقبال زائران حرم کریمه اهل بیت قرار گرفت.

منبع: فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار