تمدید پروانه رانندگان تاکسی و همچنین صدور کارت فعالیت سرویس مدارس مشروط به تزریق دو دز واکسن است.
کد خبر: ۹۹۶۲۰۹
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۶ 24 September 2021

به گزارش تابناک قم، به نقل از شهرداری قم، عباس ذاکریان،معاون خدمات شهری شهرداری قم با اشاره به دغدغه شهرداری قم در موضوع رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در آرامستان‌ها اظهار کرد: ما در روز‌های اخیر و برای کمک به انجام وظایف جاری در آرامستان بهشت معصومه (س) از ظرفیت نیرو‌های برخی سازمان‌های تابعه شهرداری کمک گرفتیم.

او تصریح کرد: تردیدی نیست که با رعایت بهتر شیوه‌نامه‌های بهداشتی در آرامستان‌ها به‌ویژه با توجه به برگزاری مراسم‌های مختلف تشییع، نیازمند اعمال برخی محدودیت‌ها و یا کنترل قانونی از سوی نیروی انتظامی است.

معاون خدمات شهری شهرداری قم همچنین درباره ضرورت تشدید اقدامات محله محور برای گسترش واکسیناسیون در استان بیان کرد: خودرو‌های بلندگودار سازمان‌های آتش‌نشانی و تخلفات شهری شهرداری در خدمت این موضوع قرار می‌گیرد.

لزوم واکسیناسیون رانندگان حمل‌ونقل عمومی

او درعین‌حال به ارائه برخی خدمات منوط به تزریق دو دز واکسن کرونا توجه داد و گفت: تمدید پروانه رانندگان تاکسی در قم و همچنین صدور کارت فعالیت سرویس مدارس منوط به تزریق دو دز واکسن کروناست.

ذاکریان همچنین از مرکز بهداشت استان خواست برای لکه‌گیری واکسیناسیون رانندگان حمل‌ونقل عمومی، کد ملی افراد واکسینه شده در اختیار شهرداری قم قرار گیرد تا با تطبیق لازم، تدابیر کافی برای این موضوع اتخاذ شود.

معاون خدمات شهری شهرداری قم همچنین از افزایش درخواست‌ها برای برپایی ایستگاه‌های صلواتی در ایام پایانی ماه صفر خبر داد و گفت: شهرداری همچنان مقاومت لازم را برای عدم برپایی ایستگاه‌های صلواتی بر اساس ضرورت رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی خواهد داشت.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار