رئیس اداره امور بین‌الملل حرم مطهر حضرت معصومه(س) از تولید کلیپ به چهار زبان انگلیسی، اردو، عربی و تایی برای نشر در فضای مجازی خبر داد و گفت: مراسم عزاداری اربعین به زبان‌های عربی و اردو امشب و فردا در حرم مطهر بانوی کرامت برگزار می‌شود.
کد خبر: ۹۹۶۶۸۴
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۴ 26 September 2021

به گزارش تابناک قم، کمال ثریا اردکانی با اشاره به برنامه‌های اداره امور بین‌الملل آستان مقدس بانوی کرامت در ایام اربعین حسینی اظهار کرد: این اداره به منظور ترویج معارف اربعین در فضای مجازی به تولید مجموعه کلیپ‌های «حب الحسین» به چهار زبان انگلیسی، اردو، عربی و تایی برای نشر در فضای مجازی اقدام کرده است.

وی ادامه داد: تولید دو برنامه کارشناسی به مناسبت اربعین حسینی به زبان اردو با موضوع فلسفه و فضیلت زیارت اربعین برای نشر در صفحات اردو زبان و تولید یک کلیپ ویژه پیاده روی اربعین به زبان عربی و دو کلیپ انگلیسی با موضوع خطبه امام سجاد(ع) از دیگر فعالیت‌های اداره امور بین الملل حرم مطهر بانوی کرامت در ایام اربعین حسینی است.

رئیس اداره امور بین‌الملل حرم مطهر حضرت معصومه(س) گفت: ثبت‌نام زیارت نیابتی در روز اربعین توسط خادمان حرم حضرت معصومه(س) به نیابت از مخاطبان در صفحات مجازی عربی، اردو، انگلیسی و تایی، باز نشر فعالیت‌های موکب حرم حضرت معصومه(س) در مسیر نجف به کربلا در قالب گزارش تصویری، کلیپ و استوری در صفحات عربی، اردو و انگلیسی و تولید و بارگذاری محتواهایی با موضوع اربعین به همراه تصاویر مرتبط به صورت روزانه در صفحات عربی، انگلیسی و اردو از فعالیت‌های روزانه این اداره محسوب می‌شود.

وی با اشاره به برنامه‌های مراسمی اداره امور بین‌الملل حرم مطهر به مناسبت ایام اربعین حسینی خاطرنشان کرد: مراسمی به زبان عربی با سخنرانی شیخ ریاض الباوی در روز دوشنبه همزمان با اربعین حسینی در شبستان حضرت زهرا(س) ساعت هفت شب برگزار می‌شود که در صفحه عرب زبانان حرم مطهر به نشانی haramqom.arabic به صورت زنده منعکس می‌شود.

ثریااردکانی ادامه داد: مراسمی هم به زبان اردو در روز یکشنبه همزمان با شب اربعین حسینی بعد از نماز مغرب و عشا در شبستان حضرت زهرا(س) واقع در صحن امام هادی(ع) حرم مطهر با سخنرانی سیدشفیع حیدر رضوی صاحب برگزار می‌شود که در صفحه اجتماعی اردو زبانان حرم مطهر به نشانی haramqumur نیز منعکس خواهد شد.

منبع: فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار